Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81516
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Niemoralna propozycja Wiki

Doktor Consalida (Katarzyna Dąbrowska) po wielu perypetiach i problemach zaproponuje Rzepeckiemu (Ireneusz Czop) i Adamowi (Grzegorz Daukszewicz) pewien układ.

Ujawniamy, że w jednym z kolejnych odcinków "Na dobre i na złe" Wiki podejmie bardzo ważną decyzję! Wszystko zacznie się od problemów z Blanką (Pola Gonciarz). Dziewczyna, która wróciła do Polski i zatrzymała się u Rzepeckiego, sprawia coraz więcej kłopotów wychowawczych.

Reklama

Konflikt jest na tyle poważny, że rolę negocjatora przyjmuje na siebie Rzepecki. Jednak jego dobre rady i wpływ jaki ma na Blankę nie podobają się Consalidzie.

Po kolejnej kłótni z córką wzburzona lekarka odwiedza Rzepeckiego. Wiki wykrzyczy mężowi prosto w twarz, że nie ma zamiaru tolerować wtrącania się w wychowanie jej córki:

- Zostaw mnie i Blankę w spokoju!

- Ale, ale ja wciąż jestem częścią twojego życia - Tomasz będzie miał ściśnięte gardło. - Nadal cię kocham, czy ci się to podoba czy nie - rzuci Rzepecki i przyciągnie Wiktorię do siebie.

Ich spojrzenia spotkają się, a Consalida poczuje, że także czuje coś do Tomasza, jednak postara się to ukryć:

- Dawnego Tomasza już nie ma, sama już nie wiem kim ty jesteś!

- To ja, ciągle ten sam, ciągle twój, na zawsze - mężczyzna złoży na ustach Wiki gorący pocałunek.

Po tym wydarzeniu wstrząśnięta Consalida nie będzie mogła dojść do siebie. Cały czas będzie miała w głowie słowa męża. Jej rozkojarzenie zauważy Adam.

- Co z tobą, jesteś jakaś nieobecna...

- To zmęczenie, miałam ciężki dyżur, Blanka też daje mi w kość - skłamie Wiki, jednak Adam nie da za wygraną:

- Widzę, że nie mówisz mi wszystkiego. O co chodzi? Znowu coś przeskrobałem?

- Tomasz... Zacznie nieśmiało Wiki - Chodzi o Tomasza. Ja... ja wciąż coś do niego czuję. Nie umiem tego uciąć raz na zawsze. On zawsze będzie dla mnie kimś wyjątkowym, ja nie chcę...

- ...tego kończyć? A co ze mną? - zapyta wzburzony Adam.

- Wiem, że to niemożliwe, ale... chciałabym mieć was obu! - wypali Consalida.

Krajewski będzie zaskoczony nietypowym wyznaniem, ale nie odrzuci pomysłu ukochanej. W jego głowie zacznie świtać pewna myśl...

Czy to oznacza, że Wiktoria, Tomasz i Adam stworzą udany układ? Czy miłosny trójkąt w Leśnej Górze sprawdzi się na dłuższą metę? O tym przekonacie się oglądając najnowsze odcinki "Na dobre i na złe"!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje