Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83114
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Klaudia się zakochała?

Klaudia i Konica coraz bardziej mają się ku sobie. Czy nic nie stanie na drodze do szczęścia stażystki i przystojnego lekarza? Zdradzamy, że zapracowana Klaudia popełni rażący błąd, który może zaważyć na jej dalszych losach w Leśnej Górze...


Błąd, który może wiele kosztować

Reklama

W 544. odcinku "Na dobre i na złe" do szpitala zgłosi się Lucjan - kierowca limuzyny, uskarżający się na ostry ból brzucha. Klaudia będzie miała na dyżurze mnóstwo pracy i zgodzi się, by mężczyzna wrócił na badania dopiero następnego dnia. A wtedy pacjent trafi do Borysa, który zdiagnozuje zator.

Okaże się, że konieczna jest natychmiastowa operacja - inaczej jelito chorego obumrze. A dziewczyna, wypuszczając Lucjana do domu, popełniła groźny błąd... Czy to może zaważyć na jej karierze?

Blisko, coraz bliżej

Stażystka zajmie się też nowym pacjentem, Januszem, który prowadzi biuro matrymonialne. Mężczyzna na co dzień ma do czynienia z osobami, które szukają swoich drugich połówek, więc jest wyczulony na tym punkcie.

Gdy zauważy, jak Klaudia zerka na Konicę, poradzi młodziutkiej lekarce, by w końcu spróbowała się z chirurgiem umówić.

Natomiast Rafał będzie miał dla dziewczyny nietypową propozycję. Zaproponuje, że przedstawi ją... swoim dzieciom! Jak zakończy się ta "randka"? Odpowiedź już wkrótce w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe"!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje