Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82029
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Julia Kamińska zaczęła o siebie dbać

Gdy Julia Kamińska, czyli Zuza z "Na dobre i na złe" stawiała pierwsze kroki w show- biznesie, często popełniała modowe wpadki. Teraz jej styl zachwyca!


Kiedyś stroje Julii Kamińskiej były niemodne... Niejeden stylista porównywał ją do postaci, w którą się wtedy wcielała: do "BrzydUli"!

Reklama

- Na początku kariery rzeczywiście miałam dużo potknięć. Ale wytłumaczenie jest proste, wtedy ciuchy w ogóle nie były dla mnie ważne - śmieje się gwiazda w wywiadzie dla tygodnika "Twoje Imperium".

Na szczęście teraz to już odległe wspomnienia:- Później zmieniło się to, chwalę sobie ubrania dobrej jakości. Na co dzień wybieram głównie czerń i szarość, znikam w tłumie, rzadko ktoś mnie rozpoznaje - przyznaje aktorka.

Są jednak dni, gdy Julia lubi, by oczy wszystkich zwrócone były tylko na nią...

- Natomiast pokazy mody są dla mnie okazją, żeby zaszaleć, wyglądać tak, jak zwykle nie wyglądam. Jak chyba każda kobieta staram się podkreślić to, co jest we mnie ładne i zatuszować to, co brzydkie - mówi aktorka.

Patrząc na Julię rzeczywiście widać ogromną przemianę: aktorka potrafi uwypuklić swoje zalety. A wady? Tych, poza nią samą, chyba nikt nie dostrzega...

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | Julia Kamińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje