Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83115
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Hana przyzna się do zdrady!

Wkrótce Piotr (Marek Bukowski) usłyszy od żony Hany (Kamilla Baar) dwie istotne wiadomości. Jedna z nich zetnie go z nóg i sprawi, że postanowi natychmiast opuścić ich wspólne mieszkanie.


Reklama


Pierwsza informacja, jaką dostanie Gawryło w 589. odcinku “Na dobre i na złe" (emisja w środę 4 marca o godz. 20.45 w TVP2), okaże się jak najbardziej pozytywna i radosna.

Chłopiec w drodze!

Otóż po kolejnym badaniu USG, przeprowadzonym przez doktor Olę Pietrzak (Anna Karczmarczyk), Hana poinformuje męża, że urodzi chłopca. W normalnych okolicznościach Gawryło zacząłby skakać ze szczęścia, gdyby nie fakt, że w tym samym odcinku jego małżonka postanowi zdobyć się na całkowitą szczerość. Uczyni to pod wpływem spotkania z Natalią, jedną ze swoich stałych pacjentek, która razem z mężem Igorem stara się o dziecko.

Okaże się, że pacjentka Hany jest kierownikiem na budowie i w związku z tym ma niezwykle stresującą pracę. Od dawna w tajemnicy przed wszystkimi sięga po alkohol. Na domiar złego z niejasnych powodów zaczęła wymiotować krwią. Gdy jej stan się zdecydowanie pogorszy, Igor wróci z półprzytomną żoną do szpitala. Endoskopia wykaże, że Natalia ma żylaki przełyku.

Hana od razu domyśli się, że to jedynie objaw poważniejszej choroby wątroby, wywołanej przez alkoholizm. I w końcu kobieta wyzna prawdę o swoim nałogu nie tylko lekarzom, ale także mężowi. Igor, zraniony tym, jak długo ukochana go okłamywała, początkowo będzie chciał od niej odejść. Jednak Hana zdoła namówić go, by pomógł żonie w walce z chorobą.

Wszystko stanie się jasne

Ta historia z happy endem zmotywuje Hanę do wyznania całej prawdy Piotrowi na temat jej romansu z ordynatorem Krzysztofem Radwanem (Mateusz Damięcki).

- Zdradziłam cię! - oznajmi mężowi, a on aż zaniemówi z wrażenia.

Gawryło nie będzie chciał słuchać żadnych wyjaśnień ze strony Hany. Dla niego wszystko jest jasne: jego żona miała romans, a teraz jest w ciąży! Natychmiast postanowi wyprowadzić się z domu. 

Czy to oznacza rozwód Hany i Piotra?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje