Reklama

"Na dobre i na złe": Falkowicz w Ameryce, a jego żona... w ciąży!

Z powodu nieobecności Falkowicza (Michał Żebrowski) Alina (Katarzyna Skrzynecka) będzie pierwszą osobą, której Smuda (Ilona Ostrowska) powie, że najprawdopodobniej jest w ciąży. Okaże się jednak, że dopiero zamierza iść do ginekologa, by potwierdzić radosne wieści lub po raz kolejny przeżyć zawód. Siostra od razu kupi i podaruje Kasi kilka par śpioszków i wózek, za co spotka ją... sroga reprymenda.

W 781. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w TVP2 w środę 23 września o godzinie 20.55) Alina zjawi się w domu Smudy z siatką pełną śpioszków oraz nowoczesnym wózkiem. Kasia wpadnie w szał...

"Chyba nie wierzysz w te bzdury o zapeszaniu?" - zapyta ją siostra i doda, że mogłaby kupić wyprawkę za trzy miesiące, ale wtedy jej już nie będzie w Leśnej Górze.

"Twoje dziecko pewnie nie będzie mnie znało, ale chociaż coś ode mnie dostanie" - westchnie.

Smuda powie Alinie, że mogła poczekać z kupowaniem prezentów do chwili, aż ona sprawdzi, czy naprawdę jest w ciąży.

Reklama

"Dopiero dziś mam wizytę u ginekologa" - stwierdzi.

Kłótnię sióstr przypadkowo usłyszy Michał (Mateusz Janicki), który akurat zjawi się przed domem Kasi, bo Matylda (Amelia Czaja) poprosiła go dzień wcześniej, by odwiózł ją do szkoły.

Kilka godzin później Wilczewski spotka Smudę w szpitalu.

Okaże się, że przyszła do Radwana (Mateusz Damięcki) na badanie mające potwierdzić - lub wykluczyć - ciążę, ale jej wyniki trafiły na biurko doktora Homolki (Matej Matejka).

Ginekolog pochodzący z Czech zaprosi Kasię do swojego gabinetu...

"Cały plan genetyczny zapięty, osobowość, inteligencja, charakter... Kształtuje się już struna grzbietowa" - zacznie, zerkając w dokumentację swej pacjentki.

"Jestem w ciąży?" - przerwie mu Smuda.

"No mówię..." - westchnie lekarz.

"Ale po czesku" - zażartuje towarzysząca siostrze Alina.

"Nie sądziłam, że to mnie tak ucieszy... Wysokie HCG... Nie ma żadnych wątpliwości" - doda doktor Fisher, uśmiechając się do Kasi.

Stojący w drzwiach gabinetu Homolki Michał jako pierwszy złoży Smudzie gratulacje, po czym zapyta, czy może przekazać cudowne wieści Matyldzie. Niestety, nastolatka nie będzie w stanie odebrać połączenia...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama