Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82115
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Falkowicz niepokorny jak... Żebrowski?

Falkowicz łamie często reguły - i ma duszę buntownika. Podobnie jak Michał Żebrowski (na którego wciąż możecie zagłosować w plebiscycie Telekamera 2015). Aktor ma twardy charakter - i udowodnił to już na studiach.


Reklama

 
- Podobno do dziś w Akademii Teatralnej wspomina się nasz rocznik jako legendarny. Być może dlatego, że jako pierwsi w historii warszawskiej PWST całym rokiem zbuntowaliśmy się przeciw fuksówce, czyli takiej niemalże wojskowej fali, która wtedy trwała przez prawie cały pierwszy semestr - wyznaje aktor w wywiadzie na portalu wyborcza.pl. 

- Najbardziej sfrustrowani studenci ze starszych lat wyżywali się, każąc stać nam na nocnych apelach w pozycji "baczność" czy biegać po wódkę do nocnego. Postawiliśmy się już w październiku, bo szkoda nam było czasu i energii. Chcieliśmy po prostu się uczyć! I to był chyba szok, postawa bez precedensu - wspomina M. Żebrowski.

- Studenci starszych lat mówili nam, że właśnie zgotowaliśmy sobie zawodową śmierć. Że środowisko nas odrzuci, nikt nigdy nie da nam żadnego angażu. Ale na szczęście opiekunami naszego roku byli Anna Seniuk i Mariusz Benoit. Po latach myślę, że po cichu nas wspierali. O naszym buncie napisała nawet ''Wyborcza'', co dodatkowo nas uskrzydliło. Ale najważniejszym skutkiem buntu było to, że bardzo się zjednoczyliśmy. Rozpoczynaliśmy studia w grupie 28 osób, a kończyliśmy już tylko w 12.

A my przypominamy, że aktor niedawno trafił także do "szczęśliwej piątki" - i zdobył nominację do nagrody Telekamera 2015! By zagłosować na Michała Żebrowskiego wystarczy wysłać sms o treści TK.B5 na numer 7265 (koszt 2,46 zł) - do 22 stycznia 2015 r. UWAGA: z jednego numeru można oddać tylko jeden głos!


www.nadobre.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | Michał Żebrowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje