Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83633
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Falkowicz bliski obłędu! Co się stało?

Zmiany, jakie Falkowicz (Michał Żebrowski) zastanie zarówno w swoim domu, jak i w pracy po powrocie ze Stanów Zjednoczonych, sprawią, że oświadczy Kasi (Ilona Ostrowska) i Matyldzi (Amelia Czaja), że nigdy więcej bez nich nie wyjedzie!

W 797. odcinku "Na dobre i na złe“ (emisja w środę 10 lutego o godz. 20.55 w TVP2) po półrocznym pobycie w USA i 10-dniowej kwarantannie Andrzej zajedzie w końcu taksówką pod własny dom.

Reklama

Wysiądzie z niej objuczony bagażami i bukietem kwiatów dla żony. Będą bardzo wczesne godziny ranne, więc uda się do sypialni.

Chwilę później dozna szoku, bo okaże się, że w łóżku przytula się nie do Kasi, a do jej przyrodniej siostry Aliny (Katarzyna Skrzynecka)! Jako pierwsi pisaliśmy o tym tutaj.

Podczas śniadania w towarzystwie żony i szwagierki Falkowicz zacznie dopytywać o córkę.

- Jak to Matyldzi nie ma? - zdziwi się profesor i zażąda wyjaśnień.

Smuda będzie do tego stopnia zestresowana, że Alina weźmie na siebie przekazanie szwagrowi informacji o kłopotach nastolatki.

- Wyjechała na weekendowe warsztaty ze swoją grupą terapeutyczną... Matylda przechodzi terapię w dziennym ośrodku leczenia uzależnień - powie doktor Fisher.

- Gdzie? - z wrażenia Falkowicz o mały włos nie zadławi się kawą.

- Zaczęła brać narkotyki...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje