Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82370
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Ewa i Marek Bukowscy są już po rozwodzie!

21 maja Marek Bukowski, czyli doktor Piotr Gawryło z "Na dobre i na złe", i Ewa Bukowska, czyli matka Pauli z "Pensjonatu nad rozlewiskiem", przestali być mężem i żoną. - Zapadł wyrok, rozwiedliśmy się - potwierdza aktorka. - Wszystko poszło po naszej myśli - mówi.

Ewa Bukowska nie kryje, że już w 2014 roku złożyła w sądzie pozew rozwodowy, ale na prośbę męża wycofała go. Marek Bukowski został wtedy oskarżony o posiadanie marihuany i - choć oczyszczono go z zarzutów, bo śledztwo wykazało, że ktoś podrzucił narkotyki do jego samochodu - nie chciał, by jego wizerunek ucierpiał jeszcze bardziej z powodu rozwodu.

Reklama

- Cztery lata czekam na rozwiązanie naszego małżeństwa - wyznała aktorka w rozmowie z "Super Expressem" kilka dni przed rozprawą.

Ewa i Marek Bukowscy już dawno ustalili między sobą wszystkie warunki rozwodu i podzielili się majątkiem, więc wystarczyło jedno posiedzenie sądu, by oficjalnie przestali być mężem i żoną. 21 maja małżeńska przysięga, którą złożyli sobie prawie ćwierć wieku temu, przestała ich obowiązywać...

Poznali się podczas studiów w krakowskiej Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej na imprezie u wspólnych znajomych.

- Ewa odprowadziła mnie po tej imprezie do akademika. A potem wszystko już potoczyło się bardzo szybko - wspominał aktor w wywiadzie.

Podobno już w czasie pierwszego spotkania z Markiem serce podpowiedziało Ewie, że to mężczyzna, z którym połączy ją wielka przyjaźń i wielkie uczucie. Decyzję o ślubie podjęli spontanicznie, pod wpływem nagłego impulsu, ale później żartowali, że był to strzał w dziesiątkę. Mają dwóch synów: dorosłego już Marcina i 13-letniego Szymka.

Niestety, ich miłość nie przetrwała próby czasu. O tym, że kilka ostatnich lat żyli w separacji, wiedzieli tylko ich najbliżsi oraz garstka zaufanych przyjaciół. Na początku tego roku zdecydowali się na ostateczne rozstanie. Rozwód uzyskali już podczas pierwszej rozprawy... 


 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje