Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83112
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Co się z nimi stało?

W kolejnym odcinku "Na dobre i na złe" - numer 638 - doktor Krakowiak zorganizuje w szpitalu wolontariat dla więźniów. A Przemek nie będzie tym zachwycony... Doktor Zapała spotka się z przyjaciółką po pracy - w jednym z barów - i od razu zacznie jej pomysł krytykować. Zuza jednak mu się przeciwstawi... A gdy Przemek nadal będzie dla niej niemiły, w końcu wybuchnie.


- Trzeba będzie mieć oczy dookoła głowy, żeby nie skończyć z nożem w plecach...

Reklama

- Masz rację, to więźniowie... ale prawie odsiedzieli już swoją karę.

- I co? Spłacili swój dług wobec społeczeństwa? Ja się przez to jakoś nie czuję bezpieczniej... Zabili raz, to mogą i drugi! Zuzka, ciebie nie interesują faceci, tylko... doświadczone przez los kundle, którymi można się zaopiekować! Normalność cię nie kręci...

- Że ty to niby ta norma? Proszę cię... Użalasz się nad sobą... Sam z siebie robisz ofiarę losu!

Chwilę później dziewczyna, zirytowana, wyjdzie z lokalu - a Przemek od razu wybiegnie za nią. Ale tym razem doktor Krakowiak nie wybaczy mu ostrych słów.

- Zuza, daj spokój...

- Właśnie, Przemek: dajmy sobie spokój! Nic z tego nie będzie...

- Dlaczego? Kiedyś było nam dobrze...

- Kiedyś! Przemek, patrzę na ciebie i zastanawiam się... co stało się z tym facetem, który ścigał się ze mną na motorze? Który chciał jechać do Afryki, żeby ratować świat... Nie wiem, kim jesteś!

Czy doktor Zapała utraci w końcu przyjaźń Zuzy? Odpowiedź wkrótce... tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!

www.nadobre.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje