Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 78990
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Burza w raju?

Falkowicz zatrudnił Adama, by kontynuować badania nad swoim lekiem - bez problemów i zbędnych pytań. Przez kilka miesięcy doktor Krajewski pomagał mu utrzymać wszystko w tajemnicy. Jednak ostatnio zaczął się buntować - gdy zobaczył, że szef faworyzuje Wiktorię. Jak profesor na to zareaguje? Zapraszamy na 528. odcinek "Na dobre i na złe", a w nim:


Reklama


Falkowicz "złamie" Adama?

Gdy w szpitalu pojawia się nowa pacjentka, Falkowicz rzuca Krajewskiemu ostre spojrzenie. I jasno pokazuje, kto rządzi na oddziale.

- Andrzej, możesz mi powiedzieć, co to za kobieta?!

- Panie doktorze, czy pan jest pod wpływem jakichś środków odurzających?

- Nie.

- Aha. A halucynogennych?

- Też nie.

- Jest pan pewien? Jak pan chce, mogę zlecić wykonanie testu na obecność substancji, które mogły zaburzyć pańską percepcję i ocenę sytuacji, kto kim jest w tym szpitalu i jakie ma powinności!

Jaki będzie finał? Czy Falkowicz "złamie" Adama - i wymusi na chirurgu posłuszeństwo?

Pójdą za kratki?!

Profesor przyprowadza na badania pacjentkę, która jako pierwsza brała jego lek. Okazuje się, że zmiany miażdżycowe w tętnicach Anny zniknęły. Wiki chce usłyszeć od Andrzeja prawdę o badaniach klinicznych. Falkowicz opowiada, jak podczas testowania leku na SM okazało się, że skuteczniej leczy on miażdżycę.

Lekarka jest oszołomiona, kiedy zapoznaje się z wynikami Anny. Informuje kobietę, że nie ma już przeciwwskazań do przeszczepienia jej nerki.

Tuż przed egzaminem Przemek oznajmia Wiki, że złoży doniesienie do prokuratury na Falkowicza za prowadzenie eksperymentów medycznych. Przerażona Wiktoria tłumaczy, że też jest zamieszana w tą sprawę. Jednak Zapała jest zdecydowany ukarać profesora, nawet za cenę pogrążenia przyjaciółki.

Ciekawych zapraszamy przed telewizory, już 11 września!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje