Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82372
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Burska wkracza do gry

W 623. odcinku „Na dobre i na złe” w Leśnej Górze znów pojawi się doktor Burska… Ale tym razem nie chodzi o Zosię, tylko o jej adoptowaną córkę – Julkę! A w roli młodej lekarki po raz pierwszy zobaczymy Aleksandrę Hamkało.

Julia przyjedzie na kilka dni z zagranicy i postanowi odwiedzić "stare kąty"... A w Leśnej Górze przeżyje prawdziwy horror. Gdy dziewczyna będzie czekać na autobus (razem z wycieczką szkolną, w której znajdzie się także Małgosia - córka Konicy), na przystanek wjedzie nagle samochód... taranując wszystkich, którzy staną mu na drodze! Julia zauważy rozpędzone auto i spróbuje ostrzec ludzi wokół: - Na trawnik! Już!

Reklama

Jednak bilans wypadku i tak będzie tragiczny. Doktor Burska zachowa zimną krew i od razu zadzwoni po pomoc. A później zrobi wszystko, by utrzymać rannych przy życiu...

Aż do chwili, gdy pojawią się w końcu ratownicy. - Jestem lekarzem! Pierwsza na miejscu zdarzenia... Kilkoro dzieci ciężko rannych. Jedno przygniecione przez wiatę przystanku. Bez ciężkiego sprzętu nie da się go wyciągnąć...

Julka dołączy do jednej z ekip i później przyjedzie z ratownikami do szpitala. A tam znów trafi na "kryzys" - bo podczas operacji wykonywanej przez doktor Mróz dojdzie do groźnego wypadku.

www.nadobre.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje