Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83115
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Antoni Pawlicki trafił do szpitala!

W 628. odcinku „Na dobre i na złe” w szpitalu w Leśnej Górze pojawi się 30-letni mężczyzna, którego dziwne zachowanie bardzo zaniepokoi lekarzy... W roli Filipa zobaczymy Antoniego Pawlickiego, czyli Michała Orlicza z „Komisarza Aleksa”!


Filip, który na operację przepukliny przywiezie do Leśnej Góry nie rozumiejącą ani słowa po polsku Francuzkę, w ataku niekontrolowanego szału zaatakuje na przyszpitalnym parkingu Latoszka (Bartosz Opania).

- Czego chcesz? Dlaczego mnie śledzisz? - wykrzyknie, kiedy Witek, zaniepokojony jego dziwnym zachowaniem, podejdzie i zapyta, czy może mu jakoś pomóc.

Reklama

- Spokojnie, dobrze się pan czuje? Może zadzwonię po kogoś? - odpowie Latoszek, a wtedy Filip skoczy do niego z pięściami.

- Zamknijcie mnie, błagam, zanim zrobię coś gorszego - zacznie błagać ochroniarza pomagającego Witkowi wstać.

Okaże się, że mężczyzna jest poważnie chory. Julka (Aleksandra Hamkało) odkryje, że powodem dziwnego zachowania Filipa może być... Alzheimer.

- Powie mi pan, co pana niepokoi? - zapyta Burska, gdy znajdzie się sam na sam z Filipem.

- Coraz częściej zapominam nazw różnych przedmiotów. I to uczucie niepokoju, które nagle się pojawia... Dotąd w ogóle nie chorowałem. Nigdy, a teraz... Pani doktor, co mi jest? - usłyszy młoda lekarka i od razu zorientuje się, że Filip ma naprawdę bardzo poważny problem.

- Ile czasu mi zostało, zanim wszystko zapomnę? - zapyta Filip, kiedy Latoszek po przeprowadzeniu badań tomograficznych jego mózgu poinformuje go, że ma wczesną postać Alzheimera.

- Nie wiem - usłyszy w odpowiedzi.

Tymczasem Amelie (Elizabeth Duda) porozumiewająca się z lekarzami jedynie za pośrednictwem znającego francuski Filipa będzie musiała iść pod nóż... Czy mężczyzna będzie w stanie jej pomóc?

Odcinek 628. TVP2 wyemituje w środę 9 marca.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Antoni Pawlicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje