Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82025
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Aneta wyjawia tajemnicę Tomasza

Poznana przez Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz) na treningu Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka) wyzna w końcu, skąd tak dobrze zna Tomasza (Ireneusz Czop).


Reklama

Wcześniej utrzymywała, że Rzepecki to przyjaciel jej rodziców, z którym robiła kiedyś interesy i dzięki któremu obecnie pracuje w firmie farmaceutycznej.

Wkrótce blond piękność, powodowana zazdrością o uczucie kochanka do Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska), ujawni, że mąż Consalidy jest... moralnie podejrzany.

Otóż, okaże się, że w przeszłości Rzepecki kupował od Gniewosz niepokojąco duże ilości leku o nazwie tolidum.

Po tej informacji Krajewski zacznie grzebać w internecie, by znaleźć coś więcej na temat tego farmaceutyku. Będzie w szoku, gdy ustali, iż ów lek został zakazany ze względu na niebezpieczne działania niepożądane!

Jak łatwo się domyślić, nie omieszka wykorzystać tej wiedzy, żeby przy pierwszej nadarzającej się okazji wypomnieć to Rzepeckiemu...

Zresztą uda mu się to koncertowo.

Między mężczyznami dojdzie do ostrej sprzeczki i szarpaniny, podczas której Tomasz uświadomi Adamowi, że to właśnie on uratował go, gdy lekarz był oskarżony o gwałt. Później Aneta będzie miała pretensje do Krajewskiego o to, że nie potrafi trzymać języka za zębami.

- Przez ciebie mogę stracić pracę, bo zdradziłam ci tajemnicę handlową, a ty to wykorzystałeś! - zarzuci mu Aneta.

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: “Na dobre i na złe”

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje