Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82372
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Agata znalazła tego jedynego? Wkrótce połączy ich... ślub!

Agata (Emilia Komarnicka) nie ma szczęścia w miłości. Czy Szczepan (Kamil Kula) okaże się tym jedynym?


Reklama

Odkąd jako rezydentka dołączyła do szpitala w Leśnej Góry, jej życie - nie tylko uczuciowe - to pasmo porażek, niepowodzeń i rozczarowań. A wszystko zaczęło się od wypadku samochodowego (odc. 352.), w wyniku którego Agata najpierw trafiła na OIOM, a potem musiała się poddać skomplikowanej operacji miednicy. To zdarzenie miało decydujący wpływ na jej dalszą karierę zawodową.

Wówczas leżąc na łóżku szpitalnym rozmyślała nie tylko o tym, czy sprawcę wypadku (Tomka Burskiego - Bartosz Obuchowicz) spotka kara, ale zastanawiała się również nad słowami Huberta Woźnickiego (Piotr Nowak), który stanowczo odradzał jej zawód lekarza...

Z uczuciami pod górkę

Agata nie rywalizuje już z innymi kobietami o względy żadnego mężczyzny i nareszcie ma szansę ułożyć sobie życie. A to dzięki Szczepanowi, który niespodziewanie pojawił się w szpitalu. Przystojny salowy wydaje się idealnym kandydatem na... męża, chyba że coś przed Woźnicką ukrywa. A Agata marzy o stabilizacji, bo poprzednie relacje uczuciowe sprawiły jej albo ból, albo raniły innych. 

Do dziś ma wyrzuty sumienia, bo to głównie przez nią rozpadło się małżeństwo Witka (Bartosz Opania) z Leną (Anita Sokołowska). Wtedy pożądanie wzięło górę nad zdrowym rozsądkiem. Przy okazji Woźnicka narobiła sobie wrogów i na zawsze przylgnęła do niej opinia, że jest niebezpieczna, bo żaden mężczyzna jej się nie oprze. Nawet żonaty.

Przyjaźń a psychopata

Jej życie uczuciowe pewnie inaczej by się potoczyło, gdyby związała się z Przemkiem (Marcin Rogacewicz). Odkąd tylko się poznali, Agata nie kryła, że Zapała jest dla niej kimś więcej niż tylko przyjacielem. Niestety, happy end nie był im pisany. Najpierw mieli skrupuły, by się ze sobą spotykać, bo okazało się, że do Przemka wciąż wzdycha Wiki (Katarzyna Dąbrowska). Nie chcieli, by przyjaciółka przez nich cierpiała. Później pojawiła się Ludmiła (Paulina Chruściel) i Zapała stracił dla niej głowę. Przyjaciółki musiały więc znaleźć sobie inne obiekty westchnień.

Rozżalona Agata w 433. odcinku umówiła się na randkę z byłym pacjentem. Paweł Lewicki (Maciej Marczewski) namawiał, by za niego wyszła. Ich szczęście małżeńskie jednak nie trwało długo. Woźnicka zbyt późno zauważyła, że mężczyzna ma problemy psychiczne. Najpierw wymyślił, że żona zdradza go z Zapałą, potem chował przed nią pigułki antykoncepcyjne, żeby zaszła z nim w ciążę, a na koniec próbował popełnić samobójstwo! Po rozstaniu Woźnicka postanowiła nie angażować się w kolejne związki z mężczyznami. 

Powrót żony

Długo nie wytrwała w swoim postanowieniu. Gdy tylko na jej horyzoncie pojawił się Marek Rogalski (Jan Wieczorkowski), pomyślała, że i dla niej w końcu wyszło słońce. W takim przeświadczeniu tkwiła aż do odc. 505., gdy do Leśnej Góry przyjechała Dorota (Aneta Todorczuk-Perchuć), żona kardiologa. Dla Marka ważniejszy okazał się powrót na łono rodziny, a nie nowy związek. Zwłaszcza, że jego syn miał poważne problemy. Potem Agata postawiła kilka nieprzemyślanych kroków, na czele z romansem z Witkiem.

Wieczna singielka?

Ale na tym nie koniec. Chyba nikt z jej przyjaciół nie mógł się spodziewać, że Woźnicka swoim zainteresowaniem obdarzy... inną kobietę! Do tego niecodziennego zdarzenia doszło w odc. 546. Wtedy to Lucyna (Kamila Kuboth), atrakcyjna pacjentka szpitala, rzuciła się na Agatę namiętnie ją całując! Lekarka nie była wcale bierna. W końcu jednak odrzuciła uczucie pacjentki, czym złamała jej serce. I gdy już wydawało się, że Agata zostanie zdeklarowaną singielką, na jej uczuciowym horyzoncie pojawił się Szczepan... 

Połączy ich... ślub?!

Szczepanowi nie w smak, że Agata trzyma go na dystans. Opowiada Woźnickiej o swojej chorej ciotce, która natychmiast potrzebuje jego pomocy. Prosi Agatę, by pozwoliła mu wyjść wcześniej z pracy. Zwierza się też, że dodatkowo pracuje jako ochroniarz w nocnym klubie. Właśnie tam proponuje Zuzie, by spotkali się we czwórkę: razem z nią, Woźnicką i Mamutu.

Okazuje się, że Szczepan z Agatą zostali poproszeni, by zostali świadkami na ich ślubie. Dla salowego to kolejna okazja, by oczarować kobietę, którą pokochał.

msob

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | Emilia Komarnicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje