Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 25622
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Adam zdradzi Wiki i odejdzie ze szpitala?

Wielkie zmiany nastąpią w życiu Adama: zrezygnuje z pracy w Leśnej Górze, zapisze się na treningi MMA i zacznie sypiać z piękną Anetą...


Reklama


Ledwo Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) wróci do pracy po podróży poślubnej z Tomaszem (Ireneusz Czop) do Luksemburga, Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) zaskoczy ją informacją, że postanowił odejść z Leśnej Góry. Doktor Consalida nie zgodzi się jednak na jego zwolnienie.

Decyzję brata skrytykuje też profesor Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski). Lecz nie oznacza to wcale, że Adam jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zapomni o chęci zmiany zatrudnienia.

Przyjaźń z MMA

Do tego wszystkiego Krajewski razem z salowym Szczepanem (Kamil Kula) postanowią trenować sporty walki. Wybiorą MMA (Mixed Martial Arts) - nową dyscyplinę, w której zawodnicy walczą wręcz przy dużym zakresie dozwolonych technik (bez broni). Walka odbywa się z jak najmniejszymi ograniczeniami oraz jednoczesnym zminimalizowaniem ryzyka poważnych obrażeń i śmierci.

Na jednym z treningów Krajewski zaprzyjaźni się z atrakcyjną przedstawicielką farmaceutyczną Anetą Gniewosz, w roli której zobaczymy 29-letnią Natalię Rybicką. Widzowie seriali znają ją m.in. jako Kasię ze "Strażaków“, Agnieszkę ze "Szpilek na Giewoncie“, Justynę z "Ratowników“ czy Asię z "Londyńczyków".

Pocałunek na treningu

Gniewosz, która zostanie partnerką Adama w klubie, nieoczekiwanie pocałuje go podczas walki. A później cały czas będzie odważnie z nim flirtowała. Gdy w końcu poskarży się na ból kostki, Krajewski zawiezie ją do szpitala, gdzie oboje spotkają Wiktorię. Okaże się, że Aneta ma pękniętą torebkę stawową, dzięki czemu zyska pretekst,by odwiedzać Adama. Dziękując za pomoc, zaprosi go na kolację do włoskiej restauracji.

W Leśnej Górze trafi przypadkiem również na Tomasza (Ireneusz Czop). Okaże się, że oboje dobrze się znają. Rzepecki to przyjaciel jej rodziców, z którym robiła kiedyś interesy i dzięki któremu pracuje dziś w firmie farmaceutycznej. Dla Tomasza spotkanie z Anetą z jakiegoś powodu będzie niewygodne.

Seks po kolacji

Tymczasem Szczepan po przyjacielsku zażartuje sobie z randki Adama z nową przyjaciółką. Krajewski od razu zapowie,że wcale nie szuka przygód... Ale po wspólnej kolacji namiętnie Anetę pocałuje i pójdzie z dziewczyną do łóżka, choć tego na ekranie nie zobaczymy.

Gdy Adam po raz kolejny wspomni Wiktorii, że za miesiąc odchodzi z Leśnej Góry, Consalida nie zaprotestuje. Przyzna, że szuka już jego następcy.

a.im.

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje