Reklama

Mikołaj Roznerski w szpitalu! Tak zastał go kolega z planu! Kontrowersyjne nagranie krąży po sieci

Na Instagramie Mikołaja Roznerskiego pojawiły się posty, które mogły wywołać wśród fanów aktora ogromny niepokój. Na nagraniu widać, że Roznerski jest w szpitalu

Mikołaj Roznerski w mediach

Mikołaj Roznerski to aktor cieszący się ogromną popularnością; każda produkcja z jego udziałem przyciąga do kin sporą grupę widzów, a i telewizyjni obserwatorzy mogą śledzić jego zawodowe kreacje na szklanym ekranie. Roznerski już od kilku lat wciela się w postać Marcina Chodakowskiego - jednego z kluczowych bohaterów serialu: "M jak Miłość", gdzie towarzyszy mu również życiowa partnerka - Adriana Kalska. O tym, że aktor coraz śmielej wkracza w serialowy świat, świadczyć może również jego obecność w kolejnym popularnym projekcie Telewizji Polskiej: "Na dobre i na złe". To właśnie na planie tej produkcji powstały ujęcia, jakie następnie trafiły prosto do instagramowej galerii Mikołaja Roznerskiego; najpierw ukochany Kalskiej wrzucił do sieci zdjęcie przedstawiające go na noszach, a następnie na Instagramie pojawił się też krótki filmik prosto ze szpitalnej sali!

Reklama

Na szczęście wszystko wskazuje na to, że obecność Mikołaja Roznerskiego w szpitalu to wyłącznie serialowa fikcja, a sam aktor tryska zdrowiem i... dobrym humorem! Na filmiku gwiazdor wcielający się w postać policjanta z uśmiechem odpowiada bowiem na słowne "zaczepki" kolegi z planu - Mateusza Janickiego. Przy okazji drugi ze wspomnianych panów zachęcił obserwatorów do zakupu kawy sygnowanej przez Roznerskiego.

"Mikołaj nie pił kawy i patrzcie, gdzie wylądował" - zakończył Mateusz Janicki, kierując kamerę prosto na szpitalne łóżko, w którym znajdował się Roznerski.

Wątek problemów zdrowotnych policjanta Piotra Korbana, a także jego rywalizacja z doktorem Wilczewskim (Mateusz Janicki) o względy Hani Sikorki (Marta Żmuda-Trzebiatowska) mocno zaintrygowały internautów, którzy w komentarzach nie omieszkali nawiązać do serialowej rzeczywistości:

"Oj, żeby czasami nie doszło do jakiegoś zabiegu wykonywanego przez doktorka, bo z zazdrości o Sikorkę może skalpel się omsknąć",

"Dobrze, że to tylko charakteryzacja, bo serca wiernych fanek by pękły na taki widok",

"Wesoło tam macie, czekam na nowe odcinki 'Na dobre i na złe'".

"Wy również czekacie na powrót "Na dobre..." do TV po wakacyjnej przerwie?


Autor: Sabina Obajtek

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne