Reklama

Marta Żmuda-Trzebiatowska na nowym zdjęciu. Jak Monica Bellucci!

Marta Żmuda-Trzebiatowska rozpala zmysły seksownie wyginając ciało na czarno-białym zdjęciu. Internauci natychmiast okrzyknęli ją polską Monicą Bellucci! Pod swoim postem artystka zamieściła wymowną i niezwykle chwytającą za serce treść...

Marta Żmuda-Trzebiatowska vs. Monica Bellucci

Monica Bellucci, to włoska aktorka, która rozpoczęła swoją karierę jako modelka. Nadano jej miano gwiazdy światowego formatu i współczesnego symbolu seksu. Stało się to w 2000 roku po jej udziale w filmie "Malenie", w reżyserii Giuseppe Tornatore. Najsłynniejsze role Monici Bellucci, to między innymi: Kleopatra w filmie "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra" (2002 rok), Maria Magdalena w produkcji Mela Gibsona "Pasja" (2004 rok), czy Persefona w drugiej i trzeciej części filmowej serii "Matrix" (2003 rok).

Natomiast Marta Żmuda-Trzebiatowska jest polską aktorką teatralną, filmową i telewizyjną. W 2005 roku zadebiutowała w serialu "Dom niespokojnej starości", który trafił na ekrany w 2010 roku. Za rolę w serialu "Teraz albo nigdy!" otrzymała Telekamerę, w kategorii "aktorka", a od 2018 roku wciela się w rolę Hanny Sikorki w serialu "Na dobre i na złe". Najpopularniejsze filmowe produkcje z udziałem artystki, to między innymi: "Nie kłam kochanie", "Och, Karol 2", "Śluby panieńskie", "Gry małżeńskie", czy "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć". 

Wpis aktorki daje do myślenia

Reklama

Autor: Zuzanna Bartuś

Zobacz też:

"Na dobre i na złe": Nowa lekarka w Leśnej Górze!

Weronika Książkiewicz: Życie jej nie oszczędzało
"M jak miłość": Marysia zostanie wdową?

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje