Reklama

Joanna Jarmołowicz uwiodła braci Królikowskich! "Skandaliczna sytuacja"

Joanna Jarmołowicz jest bardzo zapracowaną aktorką. Jej kariera w ostatnich latach zdecydowanie nabrała tempa – co jakiś czas pojawia się w „M jak miłość”, gdzie gra Gruzinkę Katię, a od niedawna regularnie możemy ją oglądać w „Na dobre i na złe”, w którym wciela się w Halinkę. Po raz pierwszy głośno zrobiło się o niej jednak nie za sprawą kreacji aktorskiej, a jej związku z Antkiem Królikowskim. Para spotykała się ze sobą przez kilka miesięcy, budząc ogromne zainteresowanie mediów. Jakie były powody ich rozstania? Wiadomo że aktorka tworzy dziś związek z młodszym bratem Antka – Janem i razem wychowują dwuletniego synka – Józefa.

Joanna Jarmołowicz: Kariera

Jarmołowicz urodziła się 19 kwietnia 1994 roku w Legnicy. W jednym z wywiadów przyznała, że aktorstwo nie było jej pierwszym wyborem. Początkowo planowała iść w ślady taty.

W 2009 roku przeprowadziła się wraz z rodziną do Warszawy i zaczęła uczęszczać do Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego. Po maturze trzykrotnie próbowała się dostać do Akademii Teatralnej w Warszawie, niestety bezskutecznie.

Brak aktorskiego wykształcenia nie przeszkodził jej jednak w rozpoczęciu kariery. Na ekranie zadebiutowała w 2013 r. rolą Anity w filmie "Sandland" Bartłomieja Żmudy. Potem zagrała jeszcze w serii filmów "Planeta singli", ale widzowie z pewnością kojarzą ją głównie z seriali.

Reklama

W latach 2016-2017 wcielała się w postać Marty Rudzińskiej w serialu "Pierwsza miłość". Następnie wystąpiła w "Na noże", "W rytmie serca", "M jak miłość", "Na dobre i na złe", czy "Recepturze".

Była dziewczyną Antka Królikowskiego

Najstarszego z synów Małgorzaty i Pawła Królikowskich, aktorka poznała w 2015 roku. Pierwszy raz publicznie jako para wystąpili na premierze filmu "Disco polo". Aktorka natychmiast stała się wówczas bohaterką plotkarskich mediów, które śledziły każdy krok zakochanej pary.

W jednym z wywiadów, Antek Królikowski tak opisywał okoliczności ich pierwszego spotkania.

Związek Joanny Jarmołowicz i Antka Królikowskiego przetrwał zaledwie kilka miesięcy. Nigdy nie zdradzili powodów rozstania, a aktor wielokrotnie w wywiadach podkreślał, że wciąż utrzymują przyjacielskie kontakty.

Joanna Jarmołowicz ma słabość do Królikowskich

Jakiś czas później media plotkarskie obiegła informacja, że aktorka spotyka się z młodszym bratem swojego byłego chłopaka - Janem. Szybko okazało się też, że para spodziewa się dziecka. Do nietypowej sytuacji odniósł się sam Antek Królikowski, który przekonywał, że od początku bardzo kibicował bratu o swojej dawnej miłości.

W innym wywiadzie dodał jeszcze:

W 2019 roku Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski powitali na świecie synka - Józefa. Para jest obecnie zaręczona i coraz częściej mówi się o tym, że planują ślub. 


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jarmołowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje