Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81514
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jej facet jest gejem!

Anka (Katarzyna Cichopek) w dramatycznych okolicznościach dowie się, że jej chłopak Marek (Mariusz Zaniewski) zdradza ją z... mężczyzną!

Marek i Jacek (Mariusz Ostrowski) to przyjaciele. Ance nigdy by nie przyszło do głowy, że są homoseksualistami i stanowią parę kochanków, a ona jest jedynie przykrywką dla ich potajemnego związku. Bardzo kochała Marka i sądziła, że on szczerze odwzajemnia jej uczucia.

Reklama

Oszukaliście mnie!

Prawda jednak wyjdzie na jaw. W jaki sposób? W czasie kłótni o Ankę Jacek postrzeli Marka, w związku z czym ten w ciężkim stanie trafi do szpitala w Leśnej Górze. Przy łóżku rannego kobieta zorientuje się, że jest perfidnie oszukiwana. To będzie dla niej szok. - Okłamywaliście mnie! - wykrzyczy w twarz Jackowi. - Jaka ja byłam głupia! Wierzyłam, że jedziecie razem na męską wyprawę, a wy byliście na romantycznym wyjeździe w Paryżu! A teraz jeszcze ta kłótnia zazdrosnych kochanków... Jakie to żałosne i ohydne!

Anka, którą Katarzyna Cichopek gra w "Na dobre i na złe", jest zupełnie inną osobą niż Kinga Filarska-Zduńska z "M jak miłość". Inaczej też wygląda. Charakteryzator wymyślił dla niej perukę, idealnie pasującą do osobowości temperamentnej Anki, którą można by podejrzewać o ADHD. Aktorka potraktowała tę rolę jako odskocznię i miłą odmianę od swojej pracy w "M jak miłość" oraz od wizerunku.

- Wątek w "Na dobre i na złe" wydał mi się ciekawy - mówi Katarzyna Cichopek.

- Żałuję jedynie, że rozegra się w ramach jednego odcinka, który zobaczymy na antenie Dwójki w styczniu przyszłego roku.

a.im.

Nie możesz się doczekać emisji kolejnego odcinka? Przeczytaj streszczenia przyszłych odcinków w ŚwiecieSeriali.pl.

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje