Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 85546
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

James vs. Piotr

W Leśnej Górze trwa ewakuacja. Po eksplozji bomby szpital zabezpieczają antyterroryści. Chaos panuje wśród pacjentów i personelu. Także Hana (Kamilla Baar) nie radzi sobie z emocjami...


Roztrzęsiona Hana trafia w opiekuńcze ramiona Jamesa (Jake Michaels). Gdyby nie jego szybka reakcja, kobieta zginęłaby w wybuchu. Mąż zabiera ją do mieszkania. Wtedy zaczyna dziwnie się zachowywać. Podejrzewa, że ktoś celowo chciał skrzywdzić jego żonę.

Gdy nagle zjawia się Piotr (Marek Bukowski), James oświadcza, że nie zamierza wpuścić go za drzwi. Hana wychodzi do niego i rozmawiają na klatce schodowej. Kobieta żąda, by zostawił ją w spokoju.

Po rozmowie puszczają jej nerwy i wybucha płaczem. Dopiero później Piotr dowiaduje się, że ukochana próbowała się z nim skontaktować, jednak Magda wykasowała połączenia od Hany z jego telefonu.  

Reklama

Gawryło odchodzi niepocieszony. Przez emocje o mały włos nie potrąca Jamesa na ulicy. Piotr wysiada z samochodu i między mężczyznami dochodzi do konfrontacji.

Nagle chirurg uświadamia sobie, że agresywne zachowanie męża Hany może świadczyć o tym, że jest on chory na schizofrenię!

James próbuje przekonać żonę do wspólnego wyjazdu. Tymczasem Goldberg upiera się, by jej mąż poszedł do szpitala na obserwację...

Czy Hana ulegnie namowom Jamesa i wyjedzie wraz z nim z kraju? Czy zapomni o Piotrze? Tego dowiecie się oglądając 508. odcinek "Na dobre i na złe" tylko w TVP 2!


Świat Seriali
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | seriale | Marek Bukowski | Jake Michaels | Kamilla Baar

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy