Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 78990
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Elegancka... inaczej

Edyta Jungowska, czyli Bożenka Leszczyńska-Zbieć z "Na dobre i na złe", żartuje czasem, że jest elegancka inaczej. Co to znaczy?

- Uwielbiam oryginalne ciuchy - tłumaczy aktorka, którą ostatnio oglądamy jako Małgorzatę Antoniak w "Klanie".

Reklama

Edyta twierdzi, że najbardziej interesująca jest elegancja połączona z ekstrawagancją. I tak właśnie określa swój własny styl.

- Zawsze, gdy jestem w Londynie, robię wycieczkę po małych pracowniach krawieckich i butikach na Kings Road, gdzie znajduję to, co lubię najbardziej: eleganckie choć nieco ekstrawaganckie stroje. Fascynują mnie też second handy. Szperanie w stercie ciuchów to ogromna przyjemność - opowiada.

Choć Edyta Jungowska nie jest klasyczną pięknością, ma w sobie coś, co sprawia, że mężczyźni oglądają się za nią na ulicy. Czy jest zadowolona ze swojego wyglądu?

- Nauczyłam się akceptować siebie taką, jaka jestem - mówi i dodaje:

- Nigdy nie byłam dziewczyną, za którą chłopcy oglądali się na ulicy. Mam twarz przetwarzalną. Moje ciało i twarz są tylko bazą do fryzury, makijażu, stroju. Moja zewnętrzność pozwala na wszelkie eksperymenty. Twierdzę nawet, że brzydota jest w zawodzie, jaki wykonuję, czymś ciekawym. Piękno bywa banalne, a twarz z krzywym nosem, choć niedoskonała, może mieć w sobie coś bardzo interesującego i niezwykłego. Ja oczywiście, jak każda kobieta, lubię się podobać, ale nie mam cierpliwości, żeby celebrować urodę.

Edyta śmieje się, że dobry fryzjer to dla niej taki, który w dwadzieścia minut zrobi fryzurę. Aktorka nawet na super eleganckie przyjęcie szykuje się nie dłużej niż pół godziny.

- Nie siedzę przed lustrem godzinami, by pięknie wyglądać. Lubię się podobać ot tak, bez wysiłku - mówi.

Podoba się Wam styl Edyty Jungowskiej?

Nie widziałeś ostatniego odcinka? Widziałeś, ale chcesz go sobie przypomnieć? ŚwiatSeriali.pl ma dla Ciebie serialową ściągę. Przeczytaj streszczenie!

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Jungowska | Na dobre i na złe | Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje