Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83112
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Długo odkładany wątek

Mimo wakacji twórcy serialu "Na dobre i na złe" nie próżnują, a w szpitalu w Leśnej Górze praca wre. "Wreszcie się pojawił długo odkładany wątek, kiedy Bożenka znajduje porzucone dziecko - powiedziała Edyta Jungowska.

"Cały szpital jest postawiony na nogach i lekarze próbują je uratować. Dzięki temu przypadkowi w Bożence zaczynają kiełkować uczucia macierzyńskie" - tłumaczy Jungowska.

Reklama

Na planie spotkaliśmy też Katarzynę Jamróz, czyli serialową Ewę Piasecką ze swą córką Olgą. Okazuje się, że aktorka będzie się pojawiała w serialu coraz częściej.

"Nie będę zdradzała w jakim kierunku będzie się rozwijała moja rola, bo każdy widz się tego domyśla" - powiedziała ze śmiechem aktorka.

"Muszę powiedzieć, że widzowie podzielili się na dwa obozy. Jedni wolą, żeby ich ukochany doktor Burski nie rozglądał się na boki i pozostał wierny Zosi, inni nie mają nic przeciwko temu, żeby patrzył na Ewę rozgwieżdżonym wzrokiem".

Co z tego wszystkiego wyniknie, przekonamy się wkrótce. Póki co, rozwiązania wszystkich tajemnic znają tylko scenarzyści...

AKPA/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje