Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82023
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Burski ma kochankę?

Media rozpisują się, że Artur Żmijewski odchodzi z "Na dobre i na złe", a grany przez niego Kuba wróci wkrótce do Polski! Na dodatek z uroczą asystentką u boku!

Reklama

Nowe odcinki "Na dobre i na złe" zapowiadają się szczególnie ekscytująco.

- Wbrew plotkom powielanym przez prasę i portale internetowe nie rozstajemy się ani z Arturem Żmijewskim, ani z Małgorzatą Foremniak - podkreśla Karolina Baranowska, odpowiedzialna za promocję serialu. - Oboje pozostają w stałej obsadzie i są czołowymi gwiazdami naszej produkcji. A od stycznia na ekranie będziemy mogli oglądać także Michała Żebrowskiego w roli nowego ordynatora chirurgii w Leśnej Górze.

Powrót Burskiego

Wkrótce Kuba wróci z Australii, lecz nie do Leśnej Góry. Swoje badania naukowe zamierza kontynuować w Berlinie, a więc zdecydowanie bliżej domu. Ale Zosia (Małgorzata Foremniak) nie będzie zachwycona takim obrotem spraw - rodzinę bądź co bądź nadal czeka rozłąka. Swojej przyjaciółce Lenie (Anita Sokołowska) wyzna, że jej małżeństwo z Kubą to fikcja...

Dodajmy, że po przylocie z Australii Burski nie będzie nocował w sypialni małżeńskiej, tylko w... pokoju gościnnym. Córeczka Amelia (Julia Kornacka) ucieszy się, że tatuś wrócił na stałe. On, nie wiedząc co powiedzieć, obieca dziewczynce, że będzie mogła mieć wymarzonego psa. Nic więc dziwnego, że żona wytknie mu, iż rozpieszczaniem Amelii nie zrekompensuje swojej nieobecności.

- W ciągu tygodnia będę w Niemczech, ale weekendy z rodziną - stwierdzi na swoją obronę Kuba.

- A twoja decyzja o powrocie do Polski nie była podyktowana tęsknotą za krajem... - tu Burski wytknie żonie jej zażyłe stosunki z Piotrem (Marek Bukowski).

Karen namiesza

Bardzo szybko na jaw wyjdzie, że Burski zabrał do Europy swoją uroczą asystentkę Karen (Anna Stępień). Zosia zorientuje się, że jej własny mąż nie może obyć się bez tej dziewczyny! Ona go zresztą we wszystkim wyręcza, nawet w najbardziej prozaicznych sprawach! Krótko mówiąc, Kuba uzależnił się od niej.

- Świetnie go znam, wiem, co lubi, a czego nie - wyzna Karen Zosi z rozbrajającą szczerością.

Dodajmy, że grająca Karen Anna Stępień jest Polką urodzoną w Australii. Rola w "Na dobre i na złe" to jej debiut w Polsce. Anna Stępień może się jednak pochwalić dorobkiem aktorskim - grała m.in. w australijskim serialu "Cybernetyczna dziewczyna".

Czy Kuba Burski porzuci Zosię dla Karen?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje