Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81913
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Bliźniaczka czy duch?

Paulina Chruściel pojawiła się na planie "Na dobre i na złe". A przecież jej bohaterka Ludmiła zmarła w 495. odcinku, zaraz po zaręczynach z Przemkiem (Marcin Rogacewicz)...


Reklama


Wcześniej Ludmiła Papierniak trafiła do Leśnej Góry jako pacjentka z nowotworem kręgosłupa. Była przyjaciółką doktor Niny Rudnickiej (Agnieszka Judycka), pilotem wycieczek biznesmenów i... luksusową prostytutką.  

Przemek długo nie mógł dojść do siebie po śmierci ukochanej. Dopiero niedawno w jego życiu pojawiła się piękna stażystka Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk). Wiemy już nawet, że jesienią wyjdzie na jaw, iż zostaną rodzicami!  

Pojawienie się aktorki na planie potwierdziła produkcja serialu. - Jesienią zobaczymy Paulinę Chruściel - mówi Karolina Baranowska, która odpowiada za promocję "Na dobre i na złe". - Na razie jednak to wszystko, co mogę ujawnić. Widzom należy się niespodzianka.  

Jakie warianty scenariusza wchodzą w grę? Może się okazać, że Ludmiła jednak żyje. Na ekranie nie widzieliśmy przecież sceny jej pogrzebu. Przemek dowiedział się o śmierci ukochanej od Niny.  

Paulina Chruściel może też wrócić jako siostra bliźniaczka Ludmiły, pojawić się jeszcze w scenach wspomnień, wizji sennych lub jako... duch. Zobaczymy po wakacjach.  

A.IM.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje