Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82248
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anita Sokołowska: Nie będę słupem reklamowym!

Aktorka jest w siódmym miesiącu ciąży. I już dostaje wiele propozycji reklamowania produktów przeznaczonych dla maluszków i ich mam...
Ciąża gwiazdy seriali "Na dobre i na złe" oraz "Przyjaciółki" okazała się sporym wydarzeniem. Ku zaskoczeniu Anity Sokołowskiej, pisały o tym wszystkie portale plotkarskie.

Reklama

Bardzo szybko też firmy produkujące akcesoria dla niemowląt zwietrzyły interes. Kłopot polega na tym, że aktorka wcale nie zamierza zostać żywym słupem reklamowym...

- Zdarzają się takie propozycje, ale udział w reklamie nie jest moim priorytetem. Być może nie ma w tym nic złego, jeśli robi się to z wyczuciem, ale ja nie skupiam się na tym - zastrzega Anita w wywiadzie dla magazynu "Show".

Nie oznacza to jednak, że aktorka ma zamiar krytykować te swoje koleżanki po fachu, które godzą się na promowanie różnych produktów:

- Irytuje mnie za to sposób, w jaki niektóre portale przekazują informacje o udziale aktorki w różnych kampaniach. To również powoduje, że mocno się nad tym zastanawiam - mówi gwiazda, która spodziewa się synka.

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | seriale | Anita Sokołowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje