Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83148
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Andżelika Piechowiak w "Na dobre i na złe"!

W 551. odcinku "Na dobre i na złe" gościnnie wystąpi Andżelika Piechowiak - gwiazda serialu "M jak miłość". Tym razem aktorka zagra piękną modelkę i celebrytkę - Magdę - która trafi do szpitala przez poważne problemy ze skórą.

Ola - wbrew protestom Przemka - wraca do pracy w leśnogórskim szpitalu, by dokończyć staż. A jej pierwszą pacjentką zostaje celebrytka i modelka Magda. Lekarka podejrzewa, że chora cierpi na anoreksję. Problem Magdy okazuje się jednak bardziej skomplikowany...

Reklama

Magda skarży się na wysoką gorączkę i owrzodzenia żołądka. Do Leśnej Góry przywozi ją partner życiowy. Podczas badania wychodzi na jaw, że stan zdrowia artystki jest poważny i z minuty na minutę się pogarsza.

Przemek i Ola, którzy się nią zajmują, widząc kolejne niepokojące objawy, m.in. rany, obrzęk gardła, wypadające włosy i zmianę rysów twarzy, podejrzewają anoreksję.

W końcu okazuje się, że pacjentka cierpi na nieuleczalną chorobę autoimmunologiczną, która nosi nazwę sklerodermia lub twardzina układowa. Charakteryzuje się stwardnieniem skóry w wyniku nadmiernego gromadzenia kolagenu.

Czy lekarze zdołają pomóc Magdzie? Odpowiedź w środę, 19 marca, o godz. 20.40 na antenie TVP2...

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | Andżelika Piechowiak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje