Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83633
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Alicja Bachleda-Curuś niczym "Alicja w krainie czarów"? Najnowsze fotografie robią wrażenie!

Alicja Bachleda-Curuś to aktorka, która może pochwalić się pokaźnym gronem wiernych fanów. Choć nie udziela się zbyt często w mediach społecznościowych, to cały czas może liczyć na wsparcie wielbicieli. Ostatnio 37-latka pochwaliła się efektami najnowszej sesji zdjęciowej.

Jak sama przyznaje, ceni sobie naturalność i niezwykle rzadko na co dzień stosuje pełny makijaż. Najczęściej stawia na delikatne podkreślenie rzęs czy ust. Tym bardziej zaskakujące są jej najnowsze zdjęcia. 

Reklama

Alicja Bachleda-Curuś, bo o niej mowa, przyzwyczaiła fanów do tego, że na swoim instagramowym profilu najczęściej pokazuje się w domowym wydaniu. Ostatnio jednak zamieściła efekty sesji zdjęciowej, związane z najnowszym projektem, w którym wzięła udział. Aktorka stała się ambasadorką marki kosmetycznej.

W związku z tym podzieliła się z wielbicielami dwoma fotografiami, na których prezentuje się olśniewająco, a zaproponowany przez specjalistów make up podkreśla jej naturalne piękno. "Alicja w krainie czarów...", "Zjawiskowa kobieta" - komentują fani.

Alicja Bachleda-Curuś nie należy do grona osób publicznych, które regularnie dzielą się swoją codziennością. Jej publikacje cieszą się sporą popularnością, jednak aktorka pilnie strzeże swojej prywatności i nie przerzuca jej do sieci.

 Najnowsze fotografie wywołały niemałe poruszenie wśród jej fanów, co możemy zauważyć w komentarzach. Oczywiście większość z nich to komplementy, jednak wiele osób zwróciło uwagę na to, że ich ulubienica wygląda również dobrze - a nawet lepiej - bez mocnego makijażu.

"Lepiej bez makijażu", "Najpiękniejsza bo naturalna a to rzadkością w dzisiejszych czasach, pozdrawiam", "Chyba trzeba będzie wypróbować tuszu. PIĘKNA jak zawsze!", "Zjawiskowa kobieta!", "Pani wygląda piękniej bez makijażu oczu, pozdrawiam", "Pięknie", akie piękne kobiety jak Pani nie potrzebują makijażu" - piszą internauci.

Autor: Katarzyna Solecka

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje