Reklama

Motyw

Ocena
serialu
6,2
Niezły
Ocen: 275
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Motyw": Małgorzata Kożuchowska wspiera swą serialową synową

Małgorzata Kożuchowska, czyli Luiza Porębska z „Motywu”, jest osobą o ogromnym sercu... Aktorka wspiera mnóstwo akcji charytatywnych i firmuje swą twarzą i nazwiskiem wiele kampanii społecznych, a ostatnio postanowiła pomóc też swym koleżankom i kolegom po fachu, którzy z powodu pandemii stracili pracę. Właśnie zareklamowała markę odzieżową, którą stworzyła jej serialowa synowa z „rodzinki.pl” Olga Kalicka!

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z niewielu polskich gwiazd, które - mimo pandemii - zarabiają i to całkiem sporo...

Reklama

Jak informuje jeden z portali, na konto aktorki wpłynęło ostatnio aż 400 tysięcy złotych za udział w kampanii reklamowej znanej sieci obuwniczej.

Odtwórczyni roli Luizy w "Motywie" doskonale wie, że nie wszystkie jej koleżanki i nie wszyscy koledzy mają możliwość zarabiania, gdy teatry są nieczynne, a zdjęcia do seriali i filmów zawieszone.

Aktorka robi, co może, by wspierać inne - czasowo pozbawione pracy na scenie czy przed kamerą - gwiazdy imające się różnych zajęć, by po prostu przetrwać.

Ostatnio postanowiła bezpłatnie zareklamować markę odzieżową stworzoną przez Olgę Kalicką, z którą przez kilka lat grała w "rodzince.pl". Małgorzata Kożuchowska zamieściła na Instagramie zdjęcie, do którego zapozowała w bluzce zaprojektowanej przez swą serialową synową.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje