Reklama

The Bold and the Beautiful

Moda na sukces

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 545
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Macy wróci zza grobu?

Ta wiadomość zelektryzowała wszystkich! Niewykluczone, że jedna z największych gwiazd znów pojawi się w serialu.

Wszystko zaczęło się w sierpniu, gdy pojawiły się informacje, że w odcinkach obecnie emitowanych w Stanach wątek Thorne’a (Winsor Harmon) zostanie rozbudowany. Dalej mówiono, że w związku z tym do obsady dołączy 18-letnia Rachel Thevenard („Skins”), która wcieli się w rolę Alexandrii, córki Thorne’a.

Reklama

Na tej fali wypłynęły pogłoski, że twórcy przywrócą do obsady Bobbie Eakes, której bohaterka – Macy – w przeszłości była związana z Thorne’em. Mówiono, że jest to prawdopodobne dlatego, że soap-operę „All My Children”, w której Eakes grała przez ostatnich 8 lat, niedawno zdjęto z anteny i została bez pracy.

Tym razem się uda?

O tym, że 50-latka ma wrócić do „Mody...”, mówiono już w 2005 roku. Podobno nie była zadowolona, jak „prowadzono” jej bohaterkę w „AMC”. Brad Bell (prod. wyk. „Mody...”) powiedział wtedy, że skoro tak, to on chętnie weźmie Bobbie do siebie. Spytany jak, skoro gwiazda ma podpisany kontrakt z kimś innym, odparł, że ją „ukradnie”. Jeśli teraz w końcu uda mu się spełnić obietnicę, to będzie miał problem, bo Macy została w „Modzie...” zabita.

I to dwukrotnie!

Julie Plec, scenarzystka „Pamiętników wampirów”, często powtarza:

„Twórcy nie powinni bać się zabijania bohaterów. Przecież zawsze można ich jakoś wskrzesić”. Dzięki temu oglądamy seriale z wypiekami na twarzy. Albo chociaż pękamy ze śmiechu.


Jesteś fanem tego serialu? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

mir

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Moda na sukces

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje