Reklama

The Bold and the Beautiful

Moda na sukces

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 539
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

5000. odcinek w TVP!

12 maja o godz. 14.30 TVP1 wyemituje 5000. odcinek serialu "Moda na sukces".

Serial "Moda na sukces" jest kręcony w USA od ponad 20 lat. Emisja pierwszego odcinka w Stanach Zjednoczonych odbyła się w marcu 1987 roku, a w Telewizji Polskiej serial zadebiutował we wrześniu 1994 roku.

Reklama

TVP1 rozpoczęła emisję serialu "Moda na sukces" we wrześniu 1994 kiedy serial liczył sobie już 7 lat. Realia przedstawione w pierwszych odcinkach odbiegały tak dalece od ówczesnej polskiej rzeczywistości, że akcja serialu była chwilami trudna do zrozumienia.

Tym też podyktowana była decyzja o rozpoczęciu emisji od 215 odcinka - zdecydowano także, że w polskiej wersji będzie to odcinek nr 1.

"Moda na sukces" przypadła do gustu rzeszy telewidzów i do tej pory cieszy się niesłabnącą popularnością. Zbliżająca się emisja odcinka 5000. (w numeracji amerykańskiej) jest doskonałą okazją do przywrócenia oryginalnej numeracji także w TVP1.

A jak naprawdę się to zaczęło? Zobaczcie sami:

"Moda na sukces" to świat pięknych i bogatych. Fabuła serialu skupia się na rodzinie Forresterów i ich imperium mody, Forrester Creations. Spectra Designs - główny rywal ich firmy.

Za fasadą blichtru i bogactwa głównych bohaterów kryje się wiele problemów: konkurencja ze strony Sally Spectry, kłopoty małżeńskie, intrygi, zdrady, alkoholizm i śmierć najbliższych.

Ale, któż tego nie wie...?

Jesteście fanami tego ultra-serialu? Jeśli nie, to może 5000. odcinek to dobry moment, by "się wkręcić" w rodzinę Forresterów?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje