Reklama

Twin Peaks

Miasteczko Twin Peaks

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 92
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Miasteczko Twin Peaks": Jednak w 2016 roku?

David Nevins, szef stacji Showtime, zdradził parę szczegółów dotyczących nowego sezonu.

Realizacja nowej serii kultowego "Miasteczka Twin Peaks" napotkała w ostatnim czasie na swojej drodze parę problemów. Najpierw pojawiły się informacje o rezygnacji z udziału w projekcie Davida Lyncha, potem - że premiera odbędzie się dopiero w 2017 roku. David Nevins, szef Showtime, rozwiał wątpliwości fanów i wyjaśnił skąd wzięły się wszystkie, niekiedy sprzeczne, wiadomości.

Reklama

Premiera "Miasteczka Twin Peaks" nie jest na razie ustalona. Ekipa zaczyna kręcić we wrześniu, więc trochę później niż zapowiadano.

"Tak samo jak fani chciałbym, żeby serial powstał jak najszybciej. Mam nadzieję, że zdążymy w 2016 roku, ale wszystko jest w rękach twórców. Najpierw nakręcą serial, a później rozpocznie się proces post-produkcji. Czekajmy" - powiedział Nevins na konferencji prasowej. - "David Lynch zrealizuje serial jak jeden długi film. Nie określiliśmy jeszcze ostatecznej liczby odcinków. Na pewno będzie ich więcej niż dziewięć".

Okazuje się, że kwestia długości serialu była źródłem nieporozumień pomiędzy Davidem Lynchem a stacją.

"Udział Davida Lyncha był priorytetem. Kiedy zadecydowaliśmy, że nakręcimy więcej odcinków musieliśmy po prostu porozumieć się z Davidem co do szczegółów" - wyjaśnia Nevins.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Miasteczko Twin Peaks | David Lynch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje