Reklama

Melrose Place

Ocena
serialu
5,2
Przeciętny
Ocen: 42
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Locklear znowu zagra

Jak donoszą wieści zza oceanu, Heather Locklear doszła do finansowego porozumienia z producentami nowej wersji "Melrose Place". Nie wiadomo, ile dokładnie aktorka dostanie za ponowne wcielenie się w rolę Amandy Woodward. Pewnym jest to, że nie tyle, ile żądała na początku.

Pierwszy odcinek z Amandą zostanie wyemitowany w Stanach jeszcze tej jesieni. Tym razem blond piękność z "Melrose Place" powróci nie jako właścicielka apartamentowca, a najwyżej postawiona szefowa agencji, w której pracuje Ella Sims (Katie Cassidy). Zastanawiające jest, jak scenarzyści wytłumaczą jej powrót. W końcu Amanda Woodward i Peter Burns (Jack Wagner) sfingowali swoją śmierć w finałowym odcinku klasyku Spellinga. Kolejne pytanie, które się nasuwa - co stało się z Peterem. Wagner pracujący na planie "Mody na sukces" nie wykazał zainteresowania powrotem na stare śmieci.

Reklama

Locklear jest kolejną osobą po Thomasie Calabro, Laurze Leighton, Grantc'ie Show i Jossie Bisset, która pojawi się w nowej odsłonie "Melrose Place". Kto będzie następny?

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje