Matylda
Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 190
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jak powstawał serial "Matylda"? Aktorka zdradziła kulisy produkcji

Maria Kowalska, grająca tytułową rolę w serialu "Matylda", pokazała na swoim Instagramie, jak powstawały niektóre sceny popularnej produkcji. Co działo się na planie? Zobaczcie!

"Matylda" to bez wątpienia hit wiosennej ramówki TVP. Widzowie co tydzień śledzą losy 18-letniej Matyldy Bilińskiej, w którą wciela się gwiazda nowego "Znachora" - Maria Kowalska.

Młoda aktorka na swoim Instagramie pokazała kulisy produkcji, które możecie zobaczyć tutaj! Filmik zdradza, jak powstawały niektóre sceny oraz jak wyglądała współpraca między aktorami na planie. A widać, że wszyscy świetnie się bawili.

Reklama

Ostatni odcinek serialu zostanie wyemitowany w niedzielę, 26 maja, wieczorem w TVP1. Czy jest szansa na drugi sezon? Ilona Łepkowska w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, że wcale to nie jest takie pewne.

"Z nową szefową Agencji Kreacji Filmów i Seriali, panią Magdą Piekorz, miałam kontakt. Natomiast co ja mogę powiedzieć? Na razie nie mają pieniędzy, więc druga część serialu, który pod moim kierunkiem pisał zespół scenariuszowy, będzie musiał poczekać, jeśli w ogóle będzie zrealizowany" - stwierdziła Łapkowska.

"Matylda": Co to za serial? Gdzie oglądać?

Serial "Matylda" rozgrywa się w realiach XIX-wiecznej Polski, znajdującej się pod zaborami. Przedstawia historię osiemnastoletniej Matyldy Bilińskiej. Dziewczyna trafiła do żeńskiej szkoły z internatem, jednak ma problemy z podporządkowaniem się właścicielce pensji. Nastolatka postanawia się zbuntować i uciec. Po opuszczeniu szkoły planuje zamieszkać w majątku ziemskim, który należy do przyjaciół jej ojca, uczestnika powstania styczniowego. Nastolatka buntuje się przeciwko panującym w nim porządkom i postanawia walczyć o swój honor i miłość.

Produkcję można oglądać w niedzielne wieczory w TVP1.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Maria Kowalska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy