Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1431
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wyróżniliśmy!

W konkursie "Wizyta na planie 'Majki'" postanowiliśmy wyróżnić jeszcze trzy osoby, których odpowiedzi rozbawiły jury do łez. Wyróżnione fanki serialu otrzymają gadżety związane z "Majką".

Wyróżnione zostały: Agnieszka Kowalska z Krakowa, Marta Szmul z Witkowa oraz Monika Beczała z Katowic.

Reklama

Laureatki otrzymają nagrody pocztą.

Poniżej przedstawiamy ich odpowiedzi:

Agnieszka Kowalska:

"Jak wyobrażam sobie dalsze losy Majki? Powiem, jak się zobaczymy... żartowałam :-) Zdradzę w dużym skrócie :

Po ślubie Majka rodzi Basi braciszka i siostrzyczkę poczętych w sposób naturalny. Młodzi Państwo Duszyńscy zatrudniają do pomocy przy bliźniakach i Basi - Nianię (Agnieszka Dygant).

Maja zostaje poproszona o pomoc przy programie Top Model. Zdjęcia wypadają fantastycznie i jury zamiast zajmować się kandydatkami na modelki, zachwyca się zdjęciami i Majką jako fotografem. Ryszard Cebula i Zbigniew Luczyński robią reportaż do programu "Uwaga" o młodej, genialnej krakowiance. Program, gdzieś na końcu świata, ogląda Martyna Wojciechowska. Po powrocie dzwoni do Majki i proponuje jej spotkanie w celu współpracy. Panie umawiają się w Barze u Ziębów Na Wspólnej. Maja robi zdjęcia do najnowszej książki Martyny. Pełen sukces!!! Spektakularne foty robią większe wrażenie niz treść książki. Maja gości w wielu programach telewizyjnych takich jak "Kuba Wojewódzki", "Rozmowy w toku", "Dzień Dobry TVN". Znaczący jest rok 2012 - Maja Olkowicz-Duszyńska bierze udzial w XX-ej, jubileuszowej edycji "Tańca z gwiazdami"."

Marta Szmul:

"Na początku miałam myśl, aby ta historia skończyła się typowo(ślub Majki i Michała, kolejne dziecko,szczęście całej jej rodziny) ale...z drugiej strony ciekawie by było wprowadzić wątki telenowel typu "brazylijskiej" a więc... :

Kotowski "wpada" na ślad ojca matki, znajduję stare adresy zamieszkania, rozmawia z sąsiadami itp. w końcu odkrywa zagadkę... ojcem Majki jest Kazimierz Duszyński... w przeszłości miał chwile zwątpienia w swój związek z Lucyną a wtedy na swojej drodze spotkał Annę... oczywiście Annie przedstawił się jako Jakub (zresztą pragnął rozpocząć nowe życie)... pokochał Annę i ich nienarodzone dziecko, ale nie chciał komplikować życia ani sobie ani Annie, uciekł.

Wyjechał do Rzymu. Tam zrozumiał jak dużo osób skrzywdził. Kazimierz nie miał na tyle odwagi, aby wrócić do Anny, bo przecież co miał jej powiedzieć? Że ma żonę, że był tchórzem? Postanowił wrócić do Polski... do Lucyny, do syna. Żona wybaczyła mu odejście i otoczyła go ciepłem rodzinnym. Kazimierz zrozumiał, że nie może dalej ranić bliskich jego sercu... nie podejmował żadnych działań, pozostał przy kochającej żonie i dorastającym synu. Jednak również Lucyna skrywała pewną tajemnicę: Michał nie był synem Kazimierza. Prawdziwym ojcem młodego Duszyńskiego był przyjaciel Lucyny...

Anna urodziła Majkę... nadal myślała o "Jakubie"... Dalsze losy bohaterów to historia serialu.

Majka i Michał zostali małżeństwem, urodził im się synek..tajemnica z przeszłości wyszła na jaw gdy Kazimierz obudził się ze śpiączki...Majka sądząc, że Michał to jej brat postanowiła odejść od niego... Lucyna widząc cierpienie i rozpadające się małżeństwo syna postanowiła wyjawić prawdę o biologicznym ojcu Michała...

Zarówno Kazimierz jak i Michał byli w szoku, ale z drugiej strony fakt ten ucieszył młodego Duszyński i Majkę, którzy mimo poplątanej sytuacji rodzinnej postanowili być razem...bo przecież łączy ich prawdziwa MIŁOŚĆ.Oboje jednak postanowili "zbliżyć" się do swych biologicznych ojców."

Monika Beczała:

"SFERA ZAWODOWA: Rodzina Olkowiczów założy wspólny, rodzinny biznes. W odzyskanej kamienicy otworzy swe podwoje salon dla duszy i ciała. Będzie to miejsce magiczne, współtworzone przez każdego członka rodziny. Z jednej strony mieścić się tam będzie galeria fotografii Majki z możliwością zakupu zdjęć oraz salonik literacki, w którym systematycznie organizowane będą odczyty wierszy i fragmentów prozy Piotra. Z kolei w drugiej części (dla ciała) działać będzie mama z babcią. Makijaż, manicure, pedicure po mistrzowsku wykona pani Ania. O stroje na życzenie, usługi wróżbiarskie i babcine wypieki zadba pani Róża. Jednym słowem full-service.

Względny spokój w rodzinie Olkowiczów zapanuje jednak na krótko. Znów przekonają się, że życie potrafi zaskakiwać, gdy na horyzoncie pojawi się tajemniczy inwestor, który zechce wyłożyć pieniądze na renowację kamienicy. Wszyscy będą zachodzić w głowę, kim jest ta nieznajoma postać, dlaczego kontaktuje się przez pośrednika i czy ma czyste intencje.

SFERA OSOBISTA: Majka zwiąże się z Michałem. W końcu przeznaczenia nie da się oszukać, a porywów serca zagłuszyć. Chcąc zachować bliskie kontakty z rodziną młoda para po ślubie zaadaptuje strych do celów mieszkaniowych. W czasie remontu strychu natrafią na ślad, który na nowo wznieci nadzieje Majki na odnalezienie ojca. Dziewczyna zdecyduje się też prowadzić dzienniki, w których opisze swoją historię miłosną dla potomnych. Piotr będzie gorąco namawiał siostrzenicę do ich publikacji. Basia dorastając w atmosferze przesiąkniętej sztuką wyrośnie na prawdziwą artystkę.

EPILOG: W salonie Majkę odwiedzi dawna znajoma, która okaże się być bohaterką kolejnego serialu".

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje