Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1421
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pobudka o piątej rano

22-letni Bartosz Waga przerwę wakacyjną poświęcił na zaliczenie ostatnich egzaminów teoretycznych w PWST w Krakowie. Aktualnie przygotowuje się do dyplomu u profesora Jana Peszka.

- Muszę przyznać, że nie skorzystałem za bardzo z trzytygodniowej przerwy w pracy na planie "Majki" - mówi Bartek Waga, czyli serialowy Konrad Radziwon.

Reklama

- Zbiegła się ona w czasie z moją sesją na studiach teatralnych. Musiałem przygotować się do ostatnich egzaminów teoretycznych oraz oddać pracę pisemną, na co poświęciłem pierwszy tydzień wakacji. Drugi wykorzystałem na błogie lenistwo i odsypianie. Najśmieszniejsze, że z tym ostatnim miałem najwięcej problemów - przyzwyczajony do wstawania o piątej rano, czego często wymagała ode mnie praca na planie "Majki", budziłem się zdezorientowany stale o tej samej porze - magicznej godzinie piątej. Dopiero po kilku minutach przychodziło ocknięcie, oddychałem z ulgą i ponownie zapadałem w błogi sen.

Ostatni tydzień wolnego od "Majki" też okazał się dla Bartosza pracowity.

- Rozpocząłem próby do dyplomu, który robię u profesora Jana Peszka. Zamierzamy wystawić "Hamleta". Liczę po cichu, że uda mi się jeszcze wyrwać na tydzień i wyjechać daleko poza Kraków - najchętniej gdzieś za granicę. Choć nie narzekam na zmęczenie czy zbyt dużo zajęć, dobrze byłoby móc się odprężyć. - dodaje Waga.

Dowiedz się więcej na temat: Majka | Bartosz Waga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje