Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1431
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Nie chcę pieniędzy Michała!"

Taką przysięgę złoży Majka (Joanna Osyda) Lucynie (Katarzyna Gniewkowska). Zapewni też matkę Michała (Tomasz Ciachorowski), że nie mieli wcześniej romansu.

Zdradzamy, że do tego wyznania dojdzie w 72. odcinku "Majki" (emisja w środę 14 kwietnia). Najpierw Lucyna odwiedzi Michała w Panorama Projekt i da wyraz swemu niezadowoleniu z powodu tego, co wydarzyło się w Automobilklubie. Na dodatek jej podejrzenia w stosunku do Majki umiejętnie podkręci Wiktor (Andrzej Deskur)

Reklama

- Skoro jesteś taka podejrzliwa, mogę formalnie zrzec się praw do spadku po tacie - oświadczy młody Duszyński.

Majka wyczuje, że rozmowa Michała z matką musiała być przykra. I właśnie dlatego postanowi z nią porozmawiać. Zapewni ją, że ona i Michał nie mieli wcześniej romansu.

- Ja naprawdę nie chcę i nie potrzebuję pieniędzy Michała! - oświadczy Majka.

Jaka będzie reakcja Lucyny?

Cóż, nie do końca uwierzy w deklarację Majki. Powód? Jej zdaniem wszyscy, którzy mówią, że nie zależy im na pieniądzach, kłamią. Nieoczekiwanie wpadnie na pomysł, by udać się do domu Olkowiczów, by - jak matka z matką - porozmawiać z Anną (Ewa Kaim).

Niestety, panie nie dojdą do porozumienia, bo Anna będzie oburzona propozycją Lucyny i sugestią, że Majka chce pieniężnej rekompensaty za to, co spotkało ją w klinice.

Jak Majka i Michał zareagują na wiadomość o propozycji Lucyny?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje