Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1430
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Majka" u Uli

"BrzydUla", niestety, dobiega końca. Ostatni odcinek tego serialu wyemitowany zostanie 22 grudnia i zapewne zaskoczy miłośników przygód Uli Cieplak, choćby dlatego, że zobaczą oni swą ulubienicę w sukni ślubnej...

Przy tej okazji widzowie poznają także główną bohaterkę zupełnie nowego serialu, który zastąpi "BrzydUlę". Będzie to tytułowa Majka, w którą wciela się Joanna Osyda.

Reklama

Po raz pierwszy TVN zdecydował się na to, by przedstawić bohaterkę nowego serialu jeszcze przed jego premierą. Okazuje się, że Majkę i Ulę łączy stara znajomość.

Dziewczyny są bowiem dobrymi koleżankami z czasów studenckich. W związku z tym, że to bardzo ważny dla Uli dzień - pierwszy pokaz domu mody Febo&Dobrzański odkąd ona jest jego prezesem - Majka pojawia się na zaproszenie Uli, by zrobić z niego dokumentację fotograficzną i wspierać ją podczas tego ważnego wydarzenia.

Zaraz po tym, jak zobaczymy Majkę w ostatnim odcinku "BrzydUli", TVN zdecydował się wyemitować pierwszy odcinek "Majki". Jest to produkcja realizowana na licencji wenezuelskiej telenoweli, a reżyseruje ją Jarosław Banaszek.

Majka ubiegać się będzie o stypendium fotograficzne na prestiżowej uczelni we Florencji.

Plany pokrzyżuje jej nieoczekiwana ciąża. Młodziutka studentka stanie przed poważnym wyzwaniem życiowym. Wielkim oparciem w trudnych chwilach będzie dla niej rodzina - mama Anna (Ewa Kaim), babcia Róża (Anna Tomaszewska) i niewiele od niej starszy wujek Piotr (Jakub Bohosiewicz).

Zauroczony Majką przystojny architekt (Tomasz Ciachorowski) też będzie miał niejeden twardy orzech do zgryzienia. Jednym z nich będzie jego piękna żona Aleksandra (Marieta Żukowska), innym - ojciec (Tadeusz Huk), wciąż nie mogący pogodzić się z faktem, że syn usamodzielnił się i nie chce przejąć rodzinnej firmy.

Joasia Osyda na planie stawia dopiero swe pierwsze kroki. Z racji tego, że jej bohaterka jest studentką fotografii na ASP, przeszła właśnie przyśpieszony kurs fotografowania.

"Dowiedziałam się co to jest matryca, przysłona, migawka, sekwencja poklatkowa. Po raz pierwszy trzymałam w ręce profesjonalny aparat fotograficzny Nikon D300, który od tej pory będzie mi towarzyszył na planie" - wyznała.

Czy "Majka" stanie się hitem na miarę "BrzydUli"? Czy Joannę Osydę widzowie TVN-u pokochają tak samo jak Julię Kamińską? Czas pokaże...

A historię Majki widzowie będą śledzić przez 190 odcinków (każdy po 25 minut), emitowanych od poniedziałku do piątku.

AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje