Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1414
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kto jest ojcem jej dziecka?

Widzów, którzy kibicują uczuciu Majki i Michała, czekają nowe emocje. Zręczna intryga Oli doprowadzi ten związek niemal do rozpadu. Czy prawda o oszustwie wyjdzie na jaw?

Testy na ojcostwo, które Michał (Tomasz Ciachorowski) przeprowadzi w tajemnicy przed Majką (Joanna Osyda) dadzą zaskakujący wynik. Badania wykażą, że Basia nie jest jego córką.

Reklama

Majka poczuje się zraniona tymi przypuszczeniami i postawą ukochanego. Żadne z nich nie domyśla się, że sfałszowano wyniki testu. Za tę "pomyłkę" odpowiada, oczywiście, Aleksandra (Marieta Żukowska).

Była żona Michała nie daje za wygraną. Jest gotowa na wszystko, żeby zniszczyć uczucie łączące go z Majką. Nie chodzi o miłość do byłego męża, a o fortunę jego ojca.

Dzięki umiejętnemu manipulowaniu ludźmi, zbliży się do majątku Duszyńskich na wyciągnięcie ręki. Michał ulegnie złudzeniu, że Aleksandra jest mu niezwykle bliska. Ona, wykorzystując dobrą passę, spróbuje odbudować małżeństwo.

W tym samym czasie, kiedy Aleksandra będzie zbierać żniwo swoich intryg, Majka odbierze Michałowi wszelkie prawa do dziecka. Spróbuje także na nowo ułożyć sobie życie, ale już bez Duszyńskiego.

To z kolei oznacza bardzo dobry czas dla zakochanego w niej Konrada, który gotów jest przychylić dziewczynie nieba, żeby tylko była szczęśliwa. Czy Majka pozwoli mu być ojcem dla Basi?

- Nowy sezon serialu będzie obfitował w wiele zwrotów akcji, w tym jeden z najważniejszych w relacji naszych głównych bohaterów - mówi producent serialu, Krystyna Lasoń.

- To jednak nie koniec nowości. Przed nami m.in. ślub Kasi i Bartka, perypetie Elizy, Piotra i Juniora, którzy spróbują stworzyć rodzinę oraz niebezpieczne, a co za tym idzie bardzo emocjonujące, poczynania Stefana - dodaje.

Dowiedz się więcej na temat: Majka | Joanna Osyda | Tomasz Ciachorowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje