Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1418
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co niedzielę na spacer po Krakowie

Gracja Niedźwiedź, czyli sekretarka Kasia Gosztyła z serialu "Majka", preferuje aktywny wypoczynek. Relaksuje się nawet podczas sprzątania swojego mieszkania!

- Wszyscy mówią o przerwie w zdjęciach na planie "Majki", ale nikt dokładnie nie wie, kiedy ona miałaby nastąpić - śmieje się Gracja Niedźwiedź.

Reklama

- Dlatego trudno zaplanować jakąś większą wyprawę. Podejrzewam, że wyjadę gdzieś w Polskę. Być może będzie to Bałtyk? W zeszłym roku byłam z moim chłopakiem Bogusiem we Władysławowie, więc niewykluczone, że także w tym odwiedzimy to miejsce.

Z podróży Gracja przywozi zawsze wspaniałe wspomnienia.

- Oprócz nich czasami kupuję sobie coś na pamiątkę. Zawsze jednak te drobiazgi lądują w rękach moich przyjaciół (uśmiech). Wolny czas spędzam bardzo różnie. Spotykam się z ludźmi z planu lub ze szkoły teatralnej. Ostatnio jednak staram się być aktywna i w ten sposób odpoczywać. Gdy jestem sama w domu, biorę się za porządki, tak, że moje mieszkanie aż lśni! Gdy czuję się bardzo zmęczona i nic mi się nie chce, włączam najczęściej telewizor i oglądam filmy przyrodnicze na Discovery Chanel lub fabularne na DVD. Postanowiłam sobie także, że będę spędzała więcej czasu na świeżym powietrzu. Wymyśliłam więc, że co niedzielę wybiorę się na spacer w poszukiwaniu ciekawych miejsc w Krakowie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje