Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1414
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co ich łączy? Obaj kończą dziś 33 lata!

Tomasza Ciachorowskiego, czyli niezapomnianego Michała Duszyńskiego z "Majki", i Wojciecha Mecwaldowskiego, czyli Piotra Nowaka z "Usta Usta", pozornie nic nie łączy. A jednak... Obaj urodzili się 5 kwietnia 1980 roku. Dziś świętują swoje 33. urodziny.

- Mówią na mnie Ciacho, ale to ksywka od nazwiska - śmieje się Tomasz Ciachorowski, któremu ogromną popularność przyniosła rola Michała Duszyńskiego w "Majce" i który cieszy się opinią jednego z najprzystojniejszych aktorów polskich swojego pokolenia.

Reklama

Tomek uważany przez wiele kobiet za ideał mężczyzny mówi, że nie ma facetów idealnych.

- Od mężczyzn oczekuje się, żeby cały czas udowadniali, że są wystarczająco męscy. Ktoś, komu trudno sprostać tym wymaganiom, łatwo się frustruje. Nie powinno się mierzyć męskości poziomem testosteronu, nie powinno się niczego udowadniać. Trzeba po prostu być facetem! - mówi aktor.

Kiedy Tomek się urodził, jego ojciec i dziadek podobno przez cały tydzień to opijali.

- W naszej rodzinie rodziły się same dziewczyny! Mam trzy siostry - dwie starsze i jedną młodszą... Czterej bracia mojego taty dochowali się samych córek. Ojciec i dziadek mieli więc co opijać, gdy pojawiłem się na świecie - śmieje się Tomek.

Tomasz Ciachorowski pamięta, że od niego - jako jedynego chłopaka w rodzinie - oczekiwano, że zostanie spadkobiercą rodzinnych tradycji i rodzinnego... biznesu.

- Tata prowadził warsztat obróbki skrawaniem i liczył, że kiedyś go przejmę. Skończyłem więc technikum, potem politechnikę - jestem inżynierem budowy okrętów. Ale będąc na drugim czy trzecim roku zrozumiałem, że to nie jest moja bajka. No i nie spełniłem ojcowskich oczekiwań - zwierzał się kiedyś w wywiadzie.

Pasje odziedziczył natomiast po swoim dziadku i ojcu, którzy prowadzili własny zakład  fotograficzny, Wojciech Mecwaldowski. Co prawda nie zdecydował się zostać fotografem, ale uwielbia robić zdjęcia.

- Pamiętam, że kiedy dziadek fotografował fajne dziewczyny, zawsze mnie wołał. Niby do pomocy, ale tak naprawdę po to, żebym sobie popatrzył. Robił piękne zdjęcia. Talent dostała po nim w genach moja młodsza siostra, która jest przezdolną fotografką. Mnie natomiast pozostała po dziadku fascynacja pięknymi kobietami - żartował w jednym z wywiadów.

Tomasz Ciachorowski i Wojciech Mecwaldowski obchodzą dziś 33. urodziny. Pytani o marzenia, twierdzą, że marzą tylko o jednym - żeby ich marzenia się spełniały!

- Chciałbym nigdy nie żałować tego, że zostałem aktorem. Chciałbym być szczęśliwym człowiekiem! - mówi Tomek.

- Marzy mi się dom na... Jamajce i dużo czasu na kręcenie filmów komórką, co jest moją największą pasją - śmieje się Wojciech.

Dowiedz się więcej na temat: Majka | seriale | Tomasz Ciachorowski | Wojciech Mecwaldowski | Usta usta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje