Reklama

Grażyna Szapołowska pokazała się w skąpym stroju! Wylał się hejt

Niedawno na Instagramie Grażyny Szapołowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka uwieczniona została w skąpym stroju kąpielowym. Jej post wywołał prawdziwą burzę. Aktorka jednak twierdzi, że dobrze czuje się w swoim ciele i nie zamierza przejmować się hejtem.

Grażyna Szapołowska zapozowała w stroju kąpielowym

Zdjęcie Grażyny Szapołowskiej w stroju kąpielowym zrobione w Monako wywołało wiele emocji. W sieci pojawiło się dużo komentarzy i skrajnych opinii. Aktorka zapewnia, że absolutnie nie chodziło jej o wzbudzanie kontrowersji. Po prostu uznała, że to jest atrakcyjna fotografia, którą warto się pochwalić, a wrzuciła ją do sieci za namową swojej wnuczki.

Aktorka napisała pod zdjęciem "Życie zaczyna się po 64-rtym, tak mówiła moja babcia". Jej zdaniem dyskusja o tym, czego nie wypada robić kobiecie w pewnym wieku, nie powinna skupiać się na wyglądzie czy też sposobie ubierania, ale dotyczyć pewnych zachowań i norm moralnych, które dodają piękna, klasy i elegancji niezależnie od tego, ile ma się lat.

Reklama

Jej zdaniem wielu kobietom, zwłaszcza po 50. roku życia, brakuje odwagi, by robić to, na co naprawdę mają ochotę. Aktorka uważa, że trzeba pozbywać się blokad i wychodzić poza schematy. Tylko w ten sposób mamy szansę czuć się szczęśliwe i spełnione.

Grażyna Szapołowska walczy ze stereotypami

Grażyna Szapołowska jest ambasadorką Fundacji "Serce nie ma zmarszczek", której celem jest przedstawienie kobiecej dojrzałości jako potencjału, a nie jako ograniczenia. Bierze też udział w otwartych spotkaniach w całej Polsce w ramach kampanii Wewnętrzna Moc - The Inner Power, która ma przełamać rutynę w postrzeganiu kobiet po 50. roku życia, także przez nie same. 

Zobacz też: "Stulecie Winnych": Paweł Małaszyński wystąpi w czwartym sezonie!

Newseria Lifestyle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje