Reklama

"Stulecie Winnych": Paweł Małaszyński wystąpi w czwartym sezonie!

Trwają zdjęcia do czwartego sezonu "Stulecia Winnych". W najnowszych odcinkach akcja przeniesie się do późnych lat 70. W obsadzie zobaczymy też nowe twarze.

"Stulecie Winnych": Paweł Małaszyński w obsadzie

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, zdjęcia na planie najnowszej odsłony serialu TVP rozpoczęły się w sierpniu 2021 br, a zakończyć mają się w grudniu br. Do obsady w kolejnym sezonie "Stulecia Winnych" dołączą Paweł Małaszyński, Andrzej Andrzejewski, Jacek Knap i Zofia Stafiej.

Do tej pory Telewizja Polska wyemitowała cztery serie produkcji. Pierwsza zadebiutowała na ekranie wiosną 2019 roku. Trzeci sezon wyemitowano w 2021 r.

"Stulecie Winnych": Nowy sezon

"Stulecie Winnych" to "opowieść o losach zwyczajnej rodziny z podwarszawskiego Brwinowa, wpleciona w dramatyczne wydarzenia XX wieku. Akcja rozpoczyna się z chwilą wybuchu I wojny światowej, a kończy po stu latach - w czasach współczesnych". Serial jest adaptacją powieści Ałbeny Grabowskiej o tym samym tytule.

Reklama

Jak czytamy na Wirtualnychmediach.pl, w nowym sezonie ponownie zobaczymy bohaterów granych przez Jana Wieczorkowskiego, Barbarę Wypych, Urszulę Grabowską, Magdalenę Walach, Stefana Pawłowskiego, Piotra Roguckiego, Arkadiusza Janiczka, Patryka Szwichtenberga, Lesława Żurka, Weronikę Humaj.

Zobacz więcej:

"M jak miłość": Joasia w ciąży z Ostrowskim?

"Na dobre i na złe": Michał zemści się na Korbanie!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama