Reklama

Mad Men

Mad Men

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 95
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jon Hamm w serialu "Czarne lustro"

Gwiazda serialu "Mad Men", Jon Hamm, powróci na mały ekran w nowej telewizyjnej roli w specjalnym odcinku "Czarnego lustra". Aktor wystąpi wspólnie z Ooną Chaplin, znaną widzom z "Gry o Tron", oraz Rafem Spallem ("Jeden dzień"). Będzie to pełnometrażowa produkcja, która zostanie wyemitowana w Zjednoczonym Królestwie w Boże Narodzenie na Kanale 4.

Odcinek specjalny składa się z trzech przeplatających się historii, dla których tłem jest okres przedświątecznej gorączki. Zdjęcia do produkcji rozpoczną się już w tym tygodniu, a odpowiedzialny za nią będzie Carl Tibbetts ("Retreat").   

Reklama

Jak powiedział sam Hamm: "Jestem więcej niż podekscytowany możliwością udziału w odcinku specjalnym ‘Czarnego lustra’. Jestem ogromnym fanem serialu, dlatego to niesamowite, że spośród tylu aktorów to właśnie ja otrzymałem propozycję współpracy. Cieszę się, że będę mógł pojawić się w święta na ekranie i w ten sposób złożyć telewidzom życzenia". 

"Czarne lustro" to przerażająca antyutopia osadzona w futurystycznej perspektywie czasowej, skupiająca się na przykrych konsekwencjach rozwoju współczesnej cywilizacji. To seria pojedynczych opowieści, które w sposób karykaturalny pokazują wpływ nowych technologii na życie ludzi.  

Serial został wyprodukowany przez Barneya Reisza wraz z Charliem Brookerem oraz Annabel Jones -twórcami przedsiębiorstwa produkcyjnego House of Tomorrow, należącego do grupy Endemol UK.

Endemol Worldwide Distribution to globalna sieć telewizyjna, która sprzedała prawa do transmisji serii "Czarne lustro" ponad osiemdziesięciu krajom, w tym między innymi Stanom Zjednoczonym, Rosji, Chinom, Izraelowi i Polsce.   swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jon Hamm

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje