Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363092
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Żurek ojcem dziecka Olszówki

A wszystko to w tragifarsie "Wariatka". Na premierę spektaklu w warszawskim Teatrze Bajka - z Edytą Olszówką i Leszkiem Żurkiem w obsadzie - przyszła śmietanka towarzyska stolicy z gwiazdami seriali na czele. Sprawdź listę obecności!

"Wariatka", tragifarsa Nadieżdy Ptuszkiny, to opowieść o bardzo nietypowej znajomości 40-letniej samotnej lekarki Mariny (Edyta Olszówka) i żonatego Aleksieja (Lesław Żurek). Ona szuka miłości, on jest sfrustrowany małżeństwem z kobietą, która myśli tylko o kolejnych zakupach. Zdesperowana Marina wybiera Aleksieja na ojca swojego dziecka. Oznajmia mu to na przystanku autobusowym, zupełnie nie zważając na to, że w ogóle się nie znają...

Reklama

Sztukę wystawiła Agencja Produkcyjna Palma, za którą stoją gwiazdy "M jak miłość" w osobach Andżeliki Piechowiak i Michała Lesienia.

Honory gospodyni wieczoru pełniła Andżelika Piechowiak w niebieskiej sukni Vissavi. Aktorkę wspierała mama, która na ten wieczór przyjechała specjalnie ze Świnoujścia.

W kuluarach można było słyszeć opinie, że premiera "Wariatki" była wyjątkowa nie tylko ze względu na znakomitą rolę Edyty Olszówki, ale także na sporą liczbę znamienitych gości. Zaszczyciły ją gwiazdy, które rzadko bywają na salonach, m.in. Bożena Dykiel z mężem.

Z serialowców zauważyliśmy także Małgorzatę Sochę, która jest przyjaciółką Andżeliki Piechowiak jeszcze z czasów studenckich. Byli też: świeżo upieczona mama Anna Korcz z partnerem Pawłem, Piotr Gąsowski z Anną Głogowską, Krzysztof Pieczyński, Tomasz Stockinger z ukochaną Ewą, Piotr Machalica, Marcin Troński, Grażyna Wolszczak, Krystyna Tkacz, Hanna Śleszyńska i Elżbieta Zającówna.


Serialowy konkurs! Zrób trzy kroki i sięgnij po nagrody: 4GB MP3 plus serialowy pakiet płyt DVD! KLIKNIJ! >>>

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Olszówka | Lesław Żurek | Samo Życie | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje