Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362423
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zaskakująca para

Michał Łagoda (Paweł Okraska) - przystojny, bogaty, inteligentny. Producenci serialu "M jak miłość" zapowiadają, że w najbliższym czasie Łagoda wzbudzi jeszcze więcej kontrowersji, niż do tej pory.

Obecnie właściciel prywatnej przychodni lekarskiej w Gródku. Kręci się wokół niego mnóstwo kobiet. On sam nie ma jednak do nich szczęścia.

Reklama

W swoim serialowym życiu związany był już małżeństwem z Małgosią Mostkowiak (Joanna Koroniewska), spotykał z Dorotą Stadnicką (Ewa Gorzelak), a nawet kiedyś posądzano go o gejowskie stosunki z Grzegorzem Górskim (Marek Probosz). Z tego ostatniego nic nie wyszło, lecz piękną Małgosię i tak stracił. Teraz na jego drodze staje kolejna kobieta.

Już niebawem Michał zwiąże się bowiem z niedawno poznaną Grażyną Raczyńską (Bożena Stachura), która do tej pory snuła intrygi mające na celu zdobycie serca Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski). Związek, który zaczął się od stłuczki samochodowej, zapowiada się burzliwie. Grażynę i Michała czeka wspólna przyszłość. W kwietniowych odcinkach możemy się bowiem spodziewać ich małżeństwa.

Czy będzie to miłosne love story? Podobno puenta tego małżeńska może niektórych zaskoczyć.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje