Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365075
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

W roli piosenkarki!

Małgorzata Kożuchowska, czyli Hanka Mostowiak z "M jak miłość", od dawna próbuje zaistnieć na polskim rynku muzycznym jako... piosenkarka. W niedzielę miała okazję zaśpiewać dla publiczności na pokazach fryzjerskich.

Małgorzata Kożuchowska już kilka lat temu zdradziła w jednym z wywiadów, że marzy się jej kariera wokalistki i nagranie własnej płyty. Wiele aktorek z powodzeniem próbuje przecież swoich sił na estradzie, występuje z własnymi recitalami, wydaje albumy z piosenkami. Małgosia zawsze chętnie bierze udział w różnego rodzaju koncertach, ale wciąż nie może się przebić na polskim rynku muzycznym. Jej debiutancki krążek "Kożuchowska w futrze" co prawda nie znalazł się na listach płytowych bestsellerów, ale został zauważony przez krytyków, którzy uznali aktorkę za interesującą i dobrze rokującą wokalistkę.

Reklama

Płyta Małgosi, nagrana z zespołem Futro, ukazała się sześć lat temu jako bezpłatny dodatek do jednego z luksusowych miesięczników. Zawierała pięć piosenek z tekstami autorstwa Kożuchowskiej i muzyką Wojciecha Appela i Konrada Kucza. Od tamtej pory aktorka ochoczo przyjmuje propozycje udziału w składankowych koncertach okolicznościowych i imprezach - śpiewała m.in. podczas jubileuszy serialu "M jak miłość", na gali "Viva! Najpiękniejsi", na uroczystości "Nasza niepodległa". Małgosia ciągle nie może się jednak doczekać, by zaprezentować się publiczności we własnym repertuarze podczas własnego recitalu.

W niedzielę aktorka dała próbkę swojego wokalnego talentu na Farouk Hair Show. Gwiazda prowadziła imprezę i śpiewała dla publiczności, która przyszła do warszawskiego hotelu Sofitel Victoria na siedmiogodzinny pokaz upinania, strzyżeń i koloryzacji włosów. Występ Małgosi bardzo podobał się obserwatorom fryzjerskich pokazów. Niektórzy zwracali uwagę na niezwykłą ekspresję, z jaką aktorka wykonywała piosenkę, inni zachwycali się sukienką projektu Macieja Zienia, w której pojawiła się na scenie. Wszyscy byli jednak zgodni co do tego, że Małgorzata Kożuchowska wciąż powinna walczyć o swoje miejsce na estradzie.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z niedzielnego występu Małgosi.

Jesteś fanem tego serialu? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | M jak miłość | Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje