M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 391521
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

W "M jak miłość" zadebiutował jako niemowlę. Jak zmienił się przez lata?

Krystian Domagała zadebiutował na ekranie w wieku zaledwie kilku miesięcy. Widzowie "M jak miłość" poznali go jako Mateusza Mostowiaka, syna Marka i Hanki. Jak dziś wygląda aktor?

Domagała gra w "M jak miłość" niemal przez całe swoje życie. Przerwę od serialu zrobił sobie w 2021 roku w okolicach 1580 odcinka. Była ona podyktowana maturą oraz innymi priorytetami w życiu młodego aktora. 

W serialu jego nieobecność wytłumaczono w prosty sposób. Mateusz wraz ze swoją partnerką opuścił wtedy rodzinne strony. Ostatnio powrócił i wstąpił do wojska. Od czasu do czasu pojawia się w "M jak miłość".

Krystian Domagała: W "M jak miłość" od urodzenia

"Należę do osób, które kolekcjonują zdjęcia w albumie" - przyznała Teresa Lipowska w jednym z wywiadów. "Na jednym z nich trzymam czteromiesięcznego Mateuszka, mojego serialowego wnuka. Mam zdjęcia z każdego etapu jego życia — jak zaczyna chodzić, kiedy ma pięć, siedem czy dziesięć lat. To mój najbliższy serialowy wnuk. Wychowany w Grabinie, pod tym samym dachem". 

Reklama

Sam Krystian Domagała przyznał, że jest do swojej serialowej rodziny bardzo przywiązany, a Teresę Lipowską traktuje jak trzecią babcię. "To cudowna osoba, z której rad często korzystam; nie da się jej nie kochać" - powiedział w jednym z wywiadów młody aktor.

Krystian Domagała: Z powodu "M jak miłość" dokuczano mu w szkole?

"Jak chodziłem do szkoły, to bałem się, jak ludzie odbierają mnie na wizji [...] W moim przypadku często było wykrzykiwane 'M jak miłość', a później jeszcze 'kartony'... słynna scena. I to mi dokuczało. Teraz już przywykłem i podchodzę do tego z dystansem" - mówił w jednym z odcinków "Pytania na śniadanie".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Krystian Domagała
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy