Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388987
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Trening czyni mistrza, czyli bądź fit jak gwiazdy seriali!

Lato w pełni, ale w sezonie i poza nim... warto ćwiczyć, jak dowodzą gwiazdy popularnych seriali.

Dla jednych to ciężki kawał pracy oraz wymóg (w końcu bycie superbohaterem i odpowiedzialność za Starling City do czegoś zobowiązuje) ale i zabawa, inni bez sportu nie potrafią żyć. Zobaczcie jak trenują gwiazdy - Stephen Amell, Mikołaj Roznerski, Maisie Williams i Jane Fonda.

Mikołaj Roznerski

Serialowy Marcin z "M jak miłość" prowadził cykl poświęcony uprawianiu sportu i zdrowemu sposobowi życia. Jak mówi:

- Dostałem propozycję pokazania swojej pasji, czyli uprawiania sportu. Pomyślałem więc, że podzielę się z widzami Dwójki, w jaki sposób żyć zdrowo, jak być w dobrej formie i ile radości oraz satysfakcji mi to daje. Poza tym to dla mnie kolejne zadanie, któremu chciałem sprostać, przy okazji mogąc widzom jeszcze coś doradzić. Oczywiście w programie biorą udział różnego rodzaju specjaliści i eksperci powiązani ze zdrowym trybem życia, ale wszystko pokazuję na swoim przykładzie, własnym doświadczeniu.

Reklama

- Mój program polega na niekonwencjonalnych ćwiczeniach w różnych przestrzeniach miasta. Udowadniam widzom, że nie jest potrzebna profesjonalna siłownia oraz sprzęt, żeby być w dobrej formie. Czy jest to program dla twardzieli? Nie wiem, ale na pewno jest dla wszystkich, którzy lubią się ruszać. Wystarczy, abyśmy poświęcili piętnaście minut dziennie na trening, wykorzystując własne podwórko, plac zabaw, ulicę czyli to, co nas otacza, zachowując podstawowe zasady bezpieczeństwa.

Mikołaj Roznerski jest fanem sportu w każdej formie, a ćwiczenia sprawiają mu frajdę - trenuje sześć razy w tygodniu i nieustannie podwyższa sobie poprzeczkę. Testował już nawet na sobie rozgrzewkę, jaką przechodzą członkowie służb specjalnych.

Stephen Amell

Aktor międzynarodową sławę zyskał wcielając się w rolę Oliviera Queena w serialu "Arrow" stacji CW. Jako jeden z superbohaterów DC musi więc biegać, skakać, strzelać z łuku i być w wyśmienitej formie.
I Amell wszystko to robi z łatwością (włączając w to wyczyny kaskaderskie). 

Na swoim kanale w serwisie You Tube Stephen zamieścił trzy filmiki ze swojego treningu. Macie mocne nerwy? To zobaczcie, co Kanadyjczyk wyprawia na planie zdjęciowym.

Maisie Williams

Arya z "Gry o tron" oprócz aktorstwa najbardziej kocha taniec. Nic więc dziwnego, że Maisie Williams kształciła się w prestiżowym Bath Dance College, a pomiędzy nauką i zdjęciami do kolejnych sezonów serialu znalazła czas na zrealizowanie filmu promującego szkołę. A w nim parę ćwiczeń na urlop jak znalazł.

Jane Fonda

Jane Fonda nie jest tylko jedną z najbardziej utalentowanych i wielokrotnie nagradzanych aktorek filmowych i telewizyjnych. Przez niemal dziesięć lat układała programy aerobiku i propagowała zdrowy styl życia. W 2013 roku zrealizowała wspólnie z Lionsgate serię filmów "Be Fit". Do wyboru widzowie mają "Jane Fonda: Total Body Workout", "Jane Fonda: Walking Cardio Workout" czy, trochę bardziej zaawansowany, "Fat-Burning Cardio Dance Workout".

Aerobik z Jane Fondą (wersja dla  początkujących, lata 90.)

Fit & Strong z Jane Fondą (wersja dla średnio-zaawansowanych, rok 2013).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy