Reklama

Tomasz Oświeciński żałuje, że zrobił sobie tatuaże? Powiedział prawdę

Tomasz Oświeciński jest jednym z najbardziej wytatuowanych polskich aktorów. W ostatnim poście na Instagramie zwrócił się do swoich fanów z prośbą o rozwagę przy wyborze tatuaży. Jemu tej rozwagi kiedyś zabrakło.

Tomasz Oświeciński o tatuażach

Tomasz Oświeciński traktuje tatuaże jako sztukę i sposób wyrażanie siebie. Pierwszy tatuaż zrobił sobie w wieku 18 lat. Obecnie ma ich pięć.

Utrata propozycji ról to niejedyna komplikacja, jaką Oświeciński miał z powodu swoich dziar. Dlatego ostrzega, by nie robić sobie tatuażu pod wpływem porywów serca. 

Dzisiaj na jednym przedramieniu nosi tatuaż z imieniem Maja, a na drugim ma malowidło przypominające zbroję. Niemniej, spod tego drugiego delikatnie wyzierają litery imienia Aleksandra. 

Zobacz też: Mariusz Czajka rozżalony! Nie dostał nowej roli, bo gra w serialu TVP

Tatuaże Radosława Majdana

Reklama

Podobne perypetie z tatuażami miał Radosław Majdan. Kiedy był w związku z Dodą, ozdobił jej podobizną swoje ramię. Po rozwodzie zdecydował się przerobić twarz swojej "eks" na twarz starego Indianina w pióropuszu. Natomiast Johnny Depp miłość do Winony Ryder uświęcił tatuażem na ramieniu o treści "Winona Forever". Gdy ich drogi się rozeszły, zmienił hasło na "Wino Forever".

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Oświeciński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje