M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392305
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sekretny ślub Rafała Mroczka. Kim jest jego ukochana?

To był wyjątkowy weekend dla znanego z serialu "M jak miłość" Rafała Mroczka. Przekazał na Instagramie szczęśliwą nowinę - aktor stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest młodsza o 13 lat katolicka reporterka, Magdalena Czech. Para do tej pory utrzymywała związek w tajemnicy.

Rafał Mroczek się ożenił. Kim jest jego ukochana?

Rafał Mroczek, w przeciwieństwie do swojego brata bliźniaka, Marcina Mroczka, niechętnie dzieli się informacjami na temat swojego życia prywatnego, przede wszystkim uczuciowego. Tym razem zrobił wyjątek. Nic dziwnego - okazja była jedyna w swoim rodzaju.

Aktor za pośrednictwem Instagrama ogłosił, że stanął na ślubnym kobiercu. Rafał Mroczek opublikował na relacji InstaStory zdjęcie dwóch dłoni, spoczywających na białej sukni z podpisem: "Przyjmij dziś to, co mam". Na fotografii można także dostrzec obrączki na obydwóch dłoniach. Jak przekazuje Super Express, świadkiem Rafała był jego brat bliźniak.

Reklama

Kim jest wybranka gwiazdora "M jak miłość"? To młodsza o 13 lat Magdalena Czech (Rafał ma 41 lat a Magdalena 28). Absolwentka farmacji na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, finalistka Miss Polonia 2018, katolicka reporterka. Para do tej pory trzymała swój związek w tajemnicy, choć media od 2022 roku spekulowały o tym, że są razem. Spostrzegawczy obserwatorzy zauważyli, że dwójka publikowała na swoich kontach na Instagramie w podobnym czasie fotografie z tych samych miejsc.

Marcin i Rafał Mroczkowie: Najpopularniejsi bliźniacy w Polsce

Marcin i Rafał Mroczkowie mieli po 18 lat, gdy w wakacje 2000 roku zgłosili się na casting do ról Piotra i Pawła Zduńskich w "M jak miłość". Kilka miesięcy później pochodzący z Siedlec licealiści byli najpopularniejszymi bliźniakami w Polsce. Jako Piotr i Paweł Zduńscy z niepokornych nastolatków stawali się odpowiedzialnymi mężczyznami: wszystko pod czujnym okiem widzów!

Paweł Zduński to szczęśliwy mąż Kingi (Katarzyna Cichopek) i ojciec czwórki pociech. Wiele wskazuje też na to, że szczęście w miłości odnalazł również jego brat bliźniak - Paweł Zduński poślubił Frankę (Dominika Kachlik).

Obydwaj bracia cieszą się sporą popularnością w mediach społecznościowych. Obydwóch aktorów obserwuje po 200 tysięcy fanów, a oni sami chętnie dzielą się kadrami z pracy, a w przypadku Marcina, również z życia prywatnego.

Czytaj więcej: Marcin i Rafał Mroczkowie świętują urodziny. Jak wyglądali w dzieciństwie?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Mroczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy